Mi Note 10 Lite vs Galaxy M51

Ben olsam MI10 Lite seçerdim fotoğraf ve video içinde 4K'da eis var.
Ben olsam Xiaomi seçerdim ekranında daha fazla piksel, gorilla glass 5 ve eğimli ekranı var eğer bütün gün telefonda oyun oynamıyorsan Xiaomi rahatlıkla yeter ve daha hızlı şarj oluyor ama yok ben bütün gün oyun oynayacağım ve çok fazla fotoğraf çekme isteğim var dersen Samsung yalnız seni uyarıyım M51 amiral gemisi değil o yüzden çok fazla güncelleme bekleme Android 12 verir keser en fazla Android 13'ü verir sonrasında keser bir de buds veriyorlar M51alman için bir faktör.

M51 artık hiç düşünmüyorum. Mi 10 Lite Trendyol,Hepsiburada gibi sitelere düşerse bakabilirim. Mi Note 10 Lite, gelirse Mi 10 Lite veya Realme 6 Pro alacağım. Mi Note 10 Lite'a zam geldi Realme 6 Pro'ya indirim.

Tamam o zaman Mi Note 10 Lite alın geçin.

Proximity sorunları halen devam ediyor mu bilmiyorum ama kullananlar genelde bu kronik sorundan muzdarip.

Bir arkadaş MIUI en iyi UI demiş ben katılmıyorum. Aşırı derecede gereksiz fonksiyonlar içeriyor MIUI. Çoğu kişiye güzel gelebilir. Ama bana pek gelmiyor.

Bununla birlikte güncelleme sıkıntınız varsa hiç birini almayın derim. Gidin iPhone alın. 5 yıllık cihaza da o sene çıkan OS'u verdiler.

Realme de güzel cihaz. Ama dikkat edin, IPS LCD kullanıyor. Oled ile karıştırmayın.

Tamam o zaman Mi Note 10 Lite alın geçin.

Proximity sorunları halen devam ediyor mu bilmiyorum ama kullananlar genelde bu kronik sorundan muzdarip.

Bir arkadaş MIUI en iyi UI demiş ben katılmıyorum. Aşırı derecede gereksiz fonksiyonlar içeriyor MIUI. Çoğu kişiye güzel gelebilir. Ama bana pek gelmiyor.

Bununla birlikte güncelleme sıkıntınız varsa hiç birini almayın derim. Gidin iPhone alın. 5 yıllık cihaza da o sene çıkan OS'u verdiler.

Realme de güzel cihaz. Ama dikkat edin, IPS LCD kullanıyor. Oled ile karıştırmayın.
Mi Note 10 Lite a zam geldi. En iyi UI zaten İOS android tarafında Realme. Gidip 5 yıllık cihaza 5000 lira verecek kadar enayiye benzemiyorumdur umarım.

Mi Note 10 Lite a zam geldi. En iyi UI zaten İOS android tarafında Realme. Gidip 5 yıllık cihaza 5000 lira verecek kadar enayiye benzemiyorumdur umarım.

Ben size 5 yıllık cihaz alın demedim. 5 yıl önce çıkmış cihaza bile, bazı özellikleri olmasa da, güncelleme veriyor Apple.

IPS ekranlı cihaz kullanmak istiyorsanız siz bilirsiniz. Ben olsam almam IPS ekranlı. Oled'lere bakın bence.

Ben size 5 yıllık cihaz alın demedim. 5 yıl önce çıkmış cihaza bile, bazı özellikleri olmasa da, güncelleme veriyor Apple.

IPS ekranlı cihaz kullanmak istiyorsanız siz bilirsiniz. Ben olsam almam IPS ekranlı. Oled'lere bakın bence.
Neden IPS ekranlı olmaz ki? Şuan kullandığım da IPS ekranlı.
Mi Note 10 Lite çok çok çok güzel ama kavisli ekranı var.

Neden IPS ekranlı olmaz ki? Şuan kullandığım da IPS ekranlı.
Mi Note 10 Lite çok çok çok güzel ama kavisli ekranı var.

Oled ekran deneyiminden sonra konuşabiliriz. :)

Mi Note 10 lite evet güzel cihaz. Amoled ekran. Bataryası ile SoC ile gayet güzel.

Ancak proximity sorunu olan bir seri vardı. Düzeldi mi bilmiyorum. Kullanmadığım için yorum yapamıyorum.

Oled ekran deneyiminden sonra konuşabiliriz. :)

Mi Note 10 lite evet güzel cihaz. Amoled ekran. Bataryası ile SoC ile gayet güzel.

Ancak proximity sorunu olan bir seri vardı. Düzeldi mi bilmiyorum. Kullanmadığım için yorum yapamıyorum.
Proximity düzeldi. Şunu söyleyeyim: Bu telefon konusunu yaklaşık 5 aydır takip ediyorum. Yani bana gelip iPhone al falan dememenizi rica ederim bu konuda bilgim var. AMOLED ve IPS panel arasındaki farkı da biliyorum.
Tek olumsuz yanı kavisi. Benim için onu korumak zor olur.

Proximity düzeldi. Şunu söyleyeyim: Bu telefon konusunu yaklaşık 5 aydır takip ediyorum. Yani bana gelip iPhone al falan dememenizi rica ederim bu konuda bilgim var. AMOLED ve IPS panel arasındaki farkı da biliyorum.
Tek olumsuz yanı kavisi. Benim için onu korumak zor olur.

Güzel kardeşim ne demişim?

Yani sana git iPhone al boşver bunları mı demişim?

Güncellemeye önem veriyorsanız diye yorumda bulundum.

Güzel kardeşim ne demişim?

Yani sana git iPhone al boşver bunları mı demişim?

Güncellemeye önem veriyorsanız diye yorumda bulundum.
Tamamdır ben anladım zaten. Güncelleme önemli.

Yeni konular

Geri
Yukarı