Mi Note 10 telefondan bilgisayara dosya aktarımı

Doğukannnnn_34

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Xiaomi Mi Note 10 Lite cihazı kullanmaktayım. Cihazıma format atmayı düşünüyorum ve fotoğraflarımı ve benzeri dosyaları bilgisayarıma yedeklemem lazım fakat fotoğraf sayım +20000 olduğu için USB cihazıyla yaptığımda donma söz konusu. Herhangi bir uygulama ile yapabilir miyim? Teşekkürler şimdiden.

Arkadaşlar merhaba. Xiaomi Mi Note 10 Lite cihazı kullanmaktayım. Cihazıma format atmayı düşünüyorum ve fotoğraflarımı ve benzeri dosyaları bilgisayarıma yedeklemem lazım fakat fotoğraf sayım +20000 olduğu için USB cihazıyla yaptığımda donma söz konusu. Herhangi bir uygulama ile yapabilir miyim? Teşekkürler şimdiden.

Cloud deneyin derim.

Hocam Android için Google uygulaması olan Google Drive kullanabilir veya Microsoft hesabınız varsa Microsoft uygulaması olan OneDrive kullanabilirsiniz uygulamaları telefona yükleyip fotoğraf ve videolarınızı oralara atabilirsiniz ama şimdi farkettim OneDrive kullanmayın ücretsiz sürümü 5 GB'imiş 20000+ fotoğraf ve videonun 5 GB'den fazla olduğu kesin. O zaman kesin Google Drive kullanın hocam onun ücretsiz versiyonunda 15 GB kullanabiliyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı