Mi Wi-Fi router 4A giga versiyon

bayramsatici

Centipat
Daha fazla  
Selam,
Mi router 4A 1200AC model sağlayıcım sabah kalktığımda Power ışığı mavi olması gerekirken sabit bir şekilde yanıp sönmeden turuncu yanıyordu. Ne herhangi bir cihazın Wi-Fi kısmında bulunuyor ne de mi Wi-Fi'ya da mi Home gibi uygulamalarla da kontrolünü sağlayamıyorum. Neden sürekli turuncu ışık yanıyor? Ve reset tuşuna ne kadar basarsam basayım reset moduna da geçmiyor? Bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi? Teşekkürler.

Edit: İnternet var cihazda ama garip bir durum internet mavi cihaz turuncu.

Son düzenleyen: Moderatör:
O kurtarma modu gibi bir şey oluyor, fişi çekip geri takınca aynı durum devam ediyor mu?
Hayır hocam kurtarma modu için fişi çekip reset tuşuna basılı tutup sonra fişi takmamız gerekiyormuş. Şuan bulunduğu durumu anlamadım. Ama kurtarma moduyla neler yapabilirim onu da bilmiyorum denedim kurtarmaya alınca ışık turuncu bir şekilde yanıp sönüyor. Ama kontrol edebileceğim bir sistem bulamadım henüz. Uygulamalarımdan erişemiyorum cihaza da

Hayır hocam kurtarma modu için fişi çekip reset tuşuna basılı tutup sonra fişi takmamız gerekiyormuş. Şu an bulunduğu durumu anlamadım. Ama kurtarma moduyla neler yapabilirim onu da bilmiyorum denedim kurtarmaya alınca ışık turuncu bir şekilde yanıp sönüyor. Ama kontrol edebileceğim bir sistem bulamadım henüz. Uygulamalarımdan erişemiyorum cihaza da.

TinyPXE programı ile kurtarma yapılıyor, stok yazılımı .bin formatında belirlenen IP üzerinden cihaza gönderiyor. OpenWRT yüzünden bu şekilde çok kurtardım cihazı.

Sizin bulunduğunuz durumu bende anlamadım maalesef.

TinyPXE programı ile kurtarma yapılıyor, stok yazılımı .bin formatında belirlenen IP üzerinden cihaza gönderiyor. OpenWRT yüzünden bu şekilde çok kurtardım cihazı.

Cihazı aldığım firmayı da aradım ilgilenmediler. İş başa düştü yapacak tek şey bir yolunu bulup cihazı ilk haline getirmek olacak sanırım ama nasıl ? Çok teşekkür ederim yorumunuz için

Daha önce nasıl kurtardığını anlatabilir misin ? Bende TinyPXE programını kullanmayı düşünüyorum ama yeteri kadar bilgim yok o konuda

Son düzenleme:
Cihazı aldığım firmayı da aradım ilgilenmediler. İş başa düştü yapacak tek şey bir yolunu bulup cihazı ilk haline getirmek olacak sanırım ama nasıl? Çok teşekkür ederim yorumunuz için.

Daha önce nasıl kurtardığını anlatabilir misin? Bende tinypxe programını kullanmayı düşünüyorum ama yeteri kadar bilgim yok o konuda.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Video sonunda ki bölüm ile yapıyorum. Güvenlik duvarı ve ağ güvenliği ile ilgili her şeyi kapatmalısınız aksi halde hata veriyor.

Geri
Yukarı