MI11t Pro şarj çok hızlı tükeniyor

Hilmi_Kadir

Centipat
Daha fazla  
Selam öncelikle telefonun şarjı çok hızlı bitiyor günümü çıkarması imkansız gibi. Bazı arkadaşların söylediği gibi 30'dan sıfıra 10 saniye sürmüyor ama yetersiz olduğu ve genel olarak sıkıntılı olduğu belli bunun bir çözümü var mı? Çok oyun oynamıyorum işlemcinin gücünü kısma gibi bir opsiyon olsa ne bileyim bu telefonun güç tüketimini azaltacak bir şey var mı? Ek batarya gibi vs olmadı telefon değiştireceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam öncelikle telefonun şarjı çok hızlı bitiyor günümü çıkarması imkansız gibi. Bazı arkadaşların söylediği gibi 30'dan sıfıra 10 saniye sürmüyor ama yetersiz olduğu ve genel olarak sıkıntılı olduğu belli bunun bir çözümü var mı? Çok oyun oynamıyorum işlemcinin gücünü kısma gibi bir opsiyon olsa ne bileyim bu telefonun güç tüketimini azaltacak bir şey var mı? Ek batarya gibi vs olmadı telefon değiştireceğim.

Hocam ilk aldığınızda da böyle miydi? Sonradan mı batarya performansı düştü?

Hocam ilk aldığınızda da böyle miydi? Sonradan mı batarya performansı düştü?

Hocam sonradan düştü MIUI optimizasyon kapatsam faydası veya zararı olur mu bir telefonu sıfırlamayı düşünüyorum.

Anakart da sıkıntı olabilir.

Hocam sonradan sıkıntı yaşamaya başladım genel olarak bu telefonlarda olan bir durum herhalde MIUI optimizasyon kapatsam etkisi olur mu faydalı veya zararlı.

Hocam sonradan düştü MIUI optimizasyon kapatsam faydası veya zararı olur mu bir telefonu sıfırlamayı düşünüyorum.

Hocam sonradan sıkıntı yaşamaya başladım genel olarak bu telefonlarda olan bir durum herhalde MIUI optimizasyon kapatsam etkisi olur mu faydalı veya zararlı.
Rom atarsanız garanti dışı kalır. Ama evet MIUI çok ama çok kötü bir işletim sistemi ya da ne derseniz :).

Bir etkisi olmaz. Xiaomi'de garip bir şekilde bazı cihazların pil performansı düşüyor. Bende Mi 10T vardı. Şarjı ilk başta %100'den 99a düşmesi oyun oynarken bile yarım saat sürüyordu. Sonradan batarya performansı öyle bir düşüş yaşamıştıki 2 saatte %100'den sıfıra düşüyordu. Dediğim gibi ben oyun oynuyordum ve cihazı çok sıcak kullanıyordum. Yüksek ihtimalle anakart arızası olmuştur benim cihazda. Sizde durum nedir bilemem. Garantiye gönderin.
Bu durumun yazılımla bir ilgisi yok hocam. Ondan kesin olarak eminim. Mi 10T cihazımda onlarca rom denedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı