Mi9T ne kadar idare eder?

Sağolun duymak istediğim cevap buydu. LG G6'dan illallah ettim artık.

Rica ederim. Ben LG G2 - İphone 6s - Mi 9T olarak devam ettim. Çok değiştiren birisi değilim. Oyun oynarım 6s yetersiz kalıyordu gerek performans, kamera gerekse de hafıza anlamında. Mi9T bayağı iyi oldu şuan. Fakat pubg'yi 40 fps oynatması ve biraz ısınması çok güzel olmasa da telefonları genel manada beğendim. Mümkünse Pro modeli değil ise normalini tavsiye ederim. İyi günler şimdiden hayırlı olsun hocam.

Bu telefon gücünü SD730 işlemcisinsen alıyor ve SD835 ile hemen hemen aynı seviyedeler. Performans bakımından ne kadar idare eder yoksa pro modeli mi alınmalı?
Oyun içinse Mi9t serisi almamanı öneririm çünkü dokunmatiği ile ilgili ciddi bir problem var gibi duruyor.(Mi9T touch issue diye aratırsan birçok video bulursun.)

Ben oynuyorum sıkıntı yok. Aksine note 8 pro nun ekranda hiç oynayamamıştım. Belkide bendeki cihazla alakalıdır.
Hocam farkında olmamış olabilirsin belki ama 2 parmak üstü hassasiyet dengesinin bozulduğunu söyleyebilirim çünkü bir arkadaşım aracılığıyla cihazı test ettim ve bu sonuçla karşılaştım.Genel kanı bu yönde ancak teknoloji şans işi sizde olmamış olabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı