Micro ATX 775 pin DDR3 anakart önerisi

Bütçe
Gerek yok.

393060

Kilopat
Makaleler
3
Belirttiğim gibi bir anakart bulabilir miyim? Eğer varsa marka model yazabilir misiniz? Bütçeyi sormanıza gerek yok.

MSI G41 P33 Combo da bakabilirsiniz. mATX bir anakart.

Pegatron IPX41-D3 vardı da elimde hocam 10. senesini doldurdu ama dün akşam elektrik yüzünde yandı şu an Gigabyte G41m-combo anakart var sistemimde malum Micro ATX kasaya uymuyor o da kasası çirkin şu an kullandığım sistemin. Pegatron IPX41-D3 Micro ATX bir anakart.

MSI G41 P33 combo da bakabilirsiniz. mATX bir anakart.

Teşekkür ederim tam istediğim gibi bir anakart. Gigabyte G41m-combo anakartla hemen hemen aynı birbirlerine benziyor tek farkları MSI G41 P33 combo Micro ATX, Gigabyte G41m-combo ATX.

Gigabyte G41m-combo anakartı mATX kasaya taktım PSU'nun fişini taktım şalter attırdı. Evin içindeki şartelide değil taa binanın girişindeki şalter panosundaki şarteli attırdı bir de.

Son düzenleme:
Hocam bende bu vardı zaten yandı ben hem overclock falan da yapacağım.

Hocam alcağınız mini ATX anakartlar Çin malı anakart kasanızı değiştirmeniz gerekiyor o zaman.

Arkadaşımızın mATX dediği anakart Micro ATX Gigabyte G41M combo ile aynı boyutta.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…