Micro ATX kasaya GTX 750 Ti sığar mı ?

"Bak ben yeni kart aldım, çift fanlı dehşet" diye hava atılacak bir kart istiyorsanız Msi alın. Şahsen bu ayın ortalarında Msi modelini alacağım ben de. 40 tl'ye o görünümü istediğim için :)

Size değerlerini yazdım bir bakın isterseniz.
Ona akşama doğru baksam daha doğru olucak şimdi biraz zaman alır eğer dediniz değerlere uyuyorsa çift fanlı msi alıcam yada asus hangisi ?

"Bak ben yeni kart aldım, çift fanlı dehşet" diye hava atılacak bir kart istiyorsanız Msi alın. Şahsen bu ayın ortalarında Msi modelini alacağım ben de. 40 tl'ye o görünümü istediğim için :)
Sığarsa o msı modelini gerçekten çok istiyorum ama sığmaz ise yapıcak bişi yok oda gtx 750ti asus tek fanlıda.;)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buyrun Asus alacaksanız içiniz rahat etsin.

20.00'dan itibaren izleyebilirsiniz.

Gerçekten hayran kaldım birde bu normal olanı ben asus olanı alıcam.Artık nvidaya yaklaşmanın zamanı geldi bence.:)Teşekkür ederim ilgilendiğiniz için yazın aldığımda konu açarım tekrar.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı