Microsof Store'da Oyunun Kurulu Olduğu Dizini Seçme

Yer
İstanbul
Daha fazla  
İyi günler herkese. Bilgisayarıma format artım. Forza Horizon 4'ün kurulum yerini D diski olarak seçmiştim ama şimdi yüklerken tekrar aynı dizini seçince 70GB'ı tekrar baştan indiriyor. Oyunun zaten kurulu olduğu dizini seçmem mümkün mü?

Microsoft Store'un öyle bir sorunu var. Ben de gears of war 4 ü indirecektim 50 gb de duraklattım, bi süre sonra tekrar başlattım ve baştan başladı. Bulut sistemi yok sanırım MS'nin. İlginç yani.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Varsayılan kayıt yerini değiştirdim zaten şuan önceden kurulu oyunu görmüyor Steam'de olduğu gibi.

@samuray iyi de o yer C diskinde değil mi?
Evet C diskinde. Sizde oyunun dosyası var mı yok mu? Eğer videoda gösterildiği yer sizin D diskinizde varsa önce oradakileri kopyalayıp C diskinde aynı klasöre atıp doğrulatın bunun için dosyanın sahipliğini almanız gerekiyor. İstersen Teamviewer ile yardım edebilirim.
D:\Program Files\WindowsApps klasörü içinde Forza Horizon dosyası yoksa oyunun yedeği sende yok demektir.

Son düzenleme:
Evet C diskinde. Sizde oyunun dosyası var mı yok mu? Eğer videoda gösterildiği yer sizin D diskinizde varsa önce oradakileri kopyalayıp C diskinde aynı klasöre atıp doğrulatın bunun için dosyanın sahipliğini almanız gerekiyor. İstersen Teamviewer ile yardım edebilirim.
D:\Program Files\WindowsApps klasörü içinde Forza Horizon dosyası yoksa oyunun yedeği sende yok demektir.
Klasör var ama tıkladığımda izniniz yok diyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Kayıt defteri dosyasını indirin çalıştırın, daha sonra dosyaya sağ tıklayıp 'Take Ownership' tıklayın. Sağ tık menüsünden yazıyı kaldırmak için buradaki kayıt defterini çalıştırın.
Klasörü açtım ve içinde deleted isimli bir klasör var ve içi boş :/ tekrar indirmem gerekiyor sanırım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı