"Microsoft Compatibility Telemetry" Nedir?

Windows öyle bir şey ki sisteminiz iyiyse sonuna kadar bütün servisleri açıyor Garip bir işletim sistemi olmaya başladı.

Çok teşekkürler. "Microsoft Compatibility Telemetry" çok fazla CPU kullanıyordu, dediklerinizi uyguladığımda sorun çözüldü.

Sırf şu telemetri olayına sinir olduğum için XP kullanmasım var.
Windows 10 da sistemi bir andafelç ediyor görevi sonlandır yapıyorum sorun bilgi toplayıcı tarzı bir isimle geri geliyor.

Son düzenleme:
Windows 10 da sistemi bir andafelç ediyor görevi sonlandır yapıyorum sorun bilgi toplayıcı tarzı bir isimle geri geliyor.

Görevi sonlandırdın ya hoşuna gitmedi kontrole geldi

Konuyu biraz hortlatıyorum kusura bakmayın, bende aynı sorundan şikayetçiyim, üstteki işlemleri yapmayı düşünüyorum herhangi bir virüs sorunu yaratır mı peki pek bilmiyorumda sorayım dedim.

Konuyu biraz hortlatıyorum kusura bakmayın, bende aynı sorundan şikayetçiyim, üstteki işlemleri yapmayı düşünüyorum herhangi bir virüs sorunu yaratır mı peki pek bilmiyorumda sorayım dedim.
birşey olacağını sanmıyorum.

Konuyu biraz hortlatıyorum kusura bakmayın, bende aynı sorundan şikayetçiyim, üstteki işlemleri yapmayı düşünüyorum herhangi bir virüs sorunu yaratır mı peki pek bilmiyorum da sorayım dedim.

Bunu uygulayın yeterlidir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…