Çözüldü Microsoft Edge arka planda çalışıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mehmet1500

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar Edge tarayıcıyı arka planda çalışsın tiki kaldırmama rağmen çalışıyor. Yardımcı olabilir misiniz?

Bendede aynı sorun var görev yöneticisinden başlangıç kısmından kaldırmama rağmen her bilgisayarı açışımca edge ile birlikte açılıyor.

Görev yöneticisinden başlangıç uygulamalarına gelip Microsoft Edge'yi devre dışı bırakın. Oturumu kapatın ya da bilgisayarı yeniden başlatın. Edge'yi açmadığınız sürece arkada çalışmayacaktır.

Edge uygulamasına girip ayarlar kısmında sistem ve performans kısmına gelip Microsoft Edge kapatıldığında arka plan uygulamalarını çalıştırmaya devam et tikini kaldırın.

Edge uygulamasına girip ayarlar kısmında sistem ve performans kısmına gelip Microsoft Edge kapatıldığında arka plan uygulamalarını çalıştırmaya devam et tikini kaldırın.

Arkadaşım az önce ben ne dedim tiki kaldırmama rağmen dedim.

Arkadaşlar yardımınız için teşekkür ederim yeniden başlatınca çalışmıyor ama Edge'e girip çıkınca yeniden çalışmaya başıyor; eski laptopta Windows 10 var onda da oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı