Microsoft Edge çok yavaş

Geliştirici

Decipat
Makaleler
1
Herkese merhaba! Brave'den forumda ki tavsiyeler üzerine Microsoft Edge'e geçtim ve tarayıcı biraz geç açılıyor, bir site açıyorum, site 4-5 dakika da anca yükleniyor. Açıkçası beni biraz üzdü. Yapmam gereken herhangi bir şey var mıdır? İyi sosyaller!

Hımm... İlginç.
Sisteminiz nedir bilmiyorum ama ben kendim kullanıyorum. Firefox ve Chrome'dan kesinlikle çok daha hızlı. Ayrıca laptop ile kullanırken diğer tarayıcılara göre daha az kaynak tüketerek adaptörsüz kullanım süresini artırıyor. Özellikle bu sebepden dizüstümde genellikle Edge kullanıyorum.
Brave hakkında bir bilgim yok.
Edge ayarlarında Performans ve Verimlilik Modu seçenekleri var. Belki düşük güç modunda ayarlıysa yavaş çalışıyor olabilir. Bir kontrol edin derim.
Ayrıca isterseniz sisteminizi de belirtebilirsiniz.

Hımm... İlginç.
Sisteminiz nedir bilmiyorum ama ben kendim kullanıyorum. Firefox ve Chrome'dan kesinlikle çok daha hızlı. Ayrıca laptop ile kullanırken diğer tarayıcılara göre daha az kaynak tüketerek adaptörsüz kullanım süresini artırıyor. Özellikle bu sebepden dizüstümde genellikle Edge kullanıyorum.
Brave hakkında bir bilgim yok.
Edge ayarlarında Performans ve Verimlilik Modu seçenekleri var. Belki düşük güç modunda ayarlıysa yavaş çalışıyor olabilir. Bir kontrol edin derim.
Ayrıca isterseniz sisteminizi de belirtebilirsiniz.
4 GB RAM
128 GB SSD'ye sahibim.

Şahsen ben Microsoft Edge kullanıyorum bayağı da hızlı. İnternetinizde problem olabilir mi?

Geri
Yukarı