Microsoft Edge'de internet yavaş çalışıyor

Androwoda

Hectopat
Daha fazla  
Steam'de 5 6 MB indirirken Microsoft Edge'de 150 KB 250 KB indiriyor. Neden böyle bir şey oluyor anlayamıyorum. Bu arada her tarayıcıda oluyor.

Steam de sınır senin internetin hızına bağlı. Arkadaşın dediği gibi her sitenin sunucusu farklı olduğundan senin indirdiğin sunucu yavaş yada indirme hızı sınırı olabilir.
İndirme yöneticisi olarak kesinlikle Free download manager tavsiye ederim. İdm gibi paralı değil.

Microsoft Edge stabilize konusunda hâlâ problemli bir tarayıcı. Microsoft'un bu problemi bir türlü aşamadığı taraftarıyım. Neden Google Chrome, Mozilla ya da Opera gibi tarayıcılar kullanmıyorsunuz?

Microsoft Edge stabilize konusunda hâlâ problemli bir tarayıcı. Microsoft'un bu problemi bir türlü aşamadığı taraftarıyım. Neden Google Chrome, Mozilla ya da Opera gibi tarayıcılar kullanmıyorsunuz?
Edge performans açısından Chrome tarayıcısına en yakın hatta kafa kafaya gidiyor. Bende ön yargılı yaklaştım fakat gerçekten hızlı.
Şuan neden kullanmıyorsun diye sorarsan Laptop'umda AMD sistemimde performans kısıp pil tüketimi azaltmak istenildiğinde yeni sekme açarken drop oluyor. Birde bazen reklam engelleyiciler YouTube üzerinden duraklatılmış gibi oluyor. Bunlar dışında görmedim. Son sürüm notlaronda bunlardan haberleri olduğunu yazmışlar.

Sorun tarayıcı ile ilgili değil. Steam'den indirme yaparken kendi internet hiziniz ile indirirsiniz keza Google Drive da aynı diye biliyorum ancak internet sitelerinden indirme hızı site ile alakalı diye biliyorum. Herkeste durum öyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı