Microsoft Edge'i tamamen kalıcı olarak kaldırmak

Revo uninstaller ile kaldırıyor ve kayıt defterini tamamen siliyor.

Hocam Edge ile alıp veremediğiniz ne? Bu Explorer olsa anlarım. Bırak bir yanda dursun yavrucuk

Tamamen kaldırmak ileride sorunlara yol açabilir mi? Örneğin bir uygulamaya giriş yapmak için tarayıcı açıyor oraya giriş bilgilerini giriyorsunuz ama Edge dışındaki diğer tarayıcıları algilamiyorsa mesela.

Şu an test ettim dediğiniz doğru. Microsoft Edge tabanlı çalışan uygulamalar Microsoft Store'dan yüklenmiyor. Konuya uyarı eklemem lazım.

Böyle bir durumla karşılaşanlar alttan Microsoft Edge'i tekrar kurabilir.

Şu an test ettim dediğiniz doğru. Microsoft Edge tabanlı çalışan uygulamalar Microsoft Store'dan yüklenmiyor. Konuya uyarı eklemem lazım.
Bir uygulama neden Microsoft Edge tabanli calisir ki? Bence o uygulamayi gelistirenin uyari eklemesi gerekiyor.

Bir uygulama neden Microsoft Edge tabanli calisir ki? Bence o uygulamayi gelistirenin uyari eklemesi gerekiyor.
Çok haklısınız. Ben normalde Windows'un içinde belirli bir internet tarayıcının ya da bileşeninin gömülü olduğunu sanırdım. Öyle değilmiş. Direkt Microsoft Edge'i gömmüşler artık.

Çok haklısınız. Ben normalde Windows'un içinde belirli bir internet tarayıcının ya da bileşeninin gömülü olduğunu sanırdım. Öyle değilmiş. Direkt Microsoft Edge'i gömmüşler artık.
Edge'yi kaldırırken işletim sisteminin içinde var olan bazı şeyler gidiyor olabilir. Farklı sorunlar da çıkabilir tavsiye etmiyorum ben.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…