Microsoft Flight Simulator 2020 haritası bütün dünyayı mı kapsıyor?

beyemirs

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Oyunu yarın alacağım şimdi oyunun haritası bütün dünyayı mı kapsıyor yoksa belirli şehirleri mi? Türkiye'den başka bir ülkeye gitmek için uçağı sürmek mi gerekiyor yoksa hızlı seyahat var mı?

Evet bütün dünyayı kapsıyor ama bazı havalimanları oyunda yok ayrıca istediğiniz yerden kalkıp istediğiniz yere inebiliyorsunuz.

Evet bütün dünyayı kapsıyor ama bazı havalimanları oyunda yok ayrıca istediğiniz yerden kalkıp istediğiniz yere inebiliyorsunuz.

Bütün dünyayı açmak için ek olarak DLC ya da Premium paket almak gerekiyor mu yoksa standart Edition da bütün dünya açık mı?

Standart Edition yetiyor bütün dünya için sadece bazı havalimanları DLC olarak satılıyor.

Steam de DLC'leri bulamadım bu DLC'ler oyun içinden mi alınıyor yoksa şu Deluxe ve Premium paketler mi oluyor? Ayrıca hangi hava limanları DLC olarak satılıyor.

Steam de DLC'leri bulamadım bu DLC'ler oyun içinden mi alınıyor yoksa şu Deluxe ve Premium paketler mi oluyor? Ayrıca kaç hava limanı DLC olarak satılıyor.

Ben Microsoft Store üzerinden oynuyorum oyun içinden satılıyor galiba DLC'ler ayrıca havalimanları fiyatları değişiyor.

Ben Microsoft Store üzerinden oynuyorum oyun içinden satılıyor galiba DLC'ler ayrıca havalimanları fiyatları değişiyor.

Çok soru sordum bu son oyunda kaç hava limanı DLC olarak satılıyor, satılan hava limanları oyunu etkiliyor mu ? ve ortalama fiyatları ne kadar oluyor?

Çok soru sordum bu son oyunda kaç hava limanı DLC olarak satılıyor, satılan hava limanları oyunu etkiliyor mu? Ve ortalama fiyatları ne kadar oluyor?

Havalimanı fiyatlarını tam hatırlamıyorum ama 60-70TL arasıydı galiba ayrıca havalimanları oyunu fazla etkilemiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…