Microsoft Flight Simulator 2020 kırıldı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hoodlum oyunu kırmayı başardı.

Ekran Görüntüsü (7).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar beni eleştirebilirsiniz ama ben indireceğim. Sistemim ekran kartı olarak RX 560 içeriyor ve minimum sistem gereksinimlerini karşılamıyor. Normalde korsana karşıyım ama bu sefer deneyeceğim. Eğer güzel bir FPS değeri alırsam akıcı oynatacak kadar oyunu satın almayı düşünüyorum, alamazsam da sileceğim, zaten online değilse ne anlamı var ki ? Önemli olan çoklu oyuncularla birlikte oynayıp tat almak bence.
Gamepass çok pahalı değil hem alsan içinde bir sürü oyun var oynayabileceğin, paranın karşılığını alırsın.

Microsoft'un sunduğu bu oyun kiralama üyeliği bizim gibiler için yüksek maliyetli oyunları deneyimleyebilmemiz ve tavsiye etmemiz için var. Microsoft'un satış politikası bir ürününü olabildiğince çok kişiye duyurup gündemde konuşulması sağlamaktır.

Microsoft'un sunduğu bu oyun kiralama üyeliği bizim gibiler için yüksek maliyetli oyunları deneyimleyebilmemiz ve tavsiye etmemiz için var. Microsoft'un satış politikası bir ürününü olabildiğince çok kişiye duyurup gündemde konuşulması sağlamaktır.
Aynen öyle.

Ya arkadaşlar korsan konusunda haklısınız bir şey diyemem ama bilmiyorum haberiniz var mı ama havacılığın merkezi olan İstanbul'un herhangi bir havalimanı oyunda eklememişler. Tüm havalimanları var Türkiye'ninki yok. Yani sizce bu normal mi? Dünyadaki aktarmaların en çok olduğu havalimanlarından birine sahibiz. Bunu gözardı edip oyuna eklememeleri saçmalıktan başka bir şey değil. Microsoft hiçbir zaman Türk müşterilerini düşünmüyor. Ayrıca sistemin kaldırıp kaldırmayacağını veya oyunu beğenip beğenmeyeceğini korsan indirip öyle deneyim edip sonra oyunu aldığımız sürece korsan indirmemizde herhangi bir sakınca yok. Hackerler da böyle söylüyor zaten. RELOADED'in tüm oyunlarında bu ifade geçer.

Oyunu 4 kişi seed yapıyor, 5.000 kişi yüklemek istiyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı