Çözüldü Microsoft hesabını sildikden sonra PC açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

quarest

Hectopat
Microsoft hesabımı sildim, yeni bir Microsoft hesabı açıp PC'ye onu da ekledim, baktım ki sildiğim hesap Windows'tan silinmiyor bir videoda yeniden başlatıp hangi hesapla açılacağını seçiyordu sonra da diğerini siliyordu, onu deneyeyim dedim PC'yi yeniden başlattım ve sap gibi kaldım ortada :D iki Microsoft hesabımın da şifresini denedim ikisi de işe yaramadı doğru olmasına rağmen, parolamı unuttum diyorum doğrulama kodu istiyor auth uygulamasından klavye çalışmıyor o ekranda, ne yapmalıyım? 1,5 TB veri var içerde asla format atamam :D

Fotoğraf:

Dosya Ekleri

• 17093846571025790329000111943867.jpg
    17093846571025790329000111943867.jpg
    129 KB · Görüntüleme: 24
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Shift tuşuna basılı tutarak yeniden başlat yapınca gelişmiş seçenekler açılıyor.

Hocam dediğini yapamıyorum çünkü CMD'yi açıp net user yazınca administartor çıkıyor bir tek büyük ihtimalle yönetici olarak başlamadığı için

Hocam PC'yi açmayı başardım fakat Microsoft hesabını kaldıramıyorum, ne yapmalıyım? İnternetde kaynak bulamadım. Kaldır butonu gözükmüyor.

Merhaba, sorunu çözdüm. Öncelikle PC'yi açmak için sildiğim Microsoft hesabının şifresini auth uygulaması üzerinden değiştirdim, PC açıldığında e-posta ve hesaplar diye aratıp tıkladım ve Windows hesabımı Microsoft'dan yerel Hesap'a çektim, daha sonra kaldır butonu çıktı ve kaldırıp yeni Microsoft hesabımı girdim bu kadar.
Windows10pe diye googla da arat içerisinde şifre kırma programları oluyor ya da gelişmiş seçeneklerde komut yöneticisini çalıştır komut ile bilgisayara kullanıcı ekleyebiliyorsun.

Windows10pe diye googla da arat içerisinde şifre kırma programları oluyor ya da gelişmiş seçeneklerde komut yöneticisini çalıştır komut ile bilgisayara kullanıcı ekleyebiliyorsun.
Teşekkür ederim, deniyorum.

Ya aslında şifre doğru, 2 hesabında şifresini girdim denedim olmadı, şifre sıfırlamada yaptım. Bilgisayardada yeni açtığım Microsoft hesabı ekli, ne yapmamı önerirsin başka? Bu hesabı kaldırma imkanım varmı?

Shift tuşuna basılı tutarak yeniden başlat yapınca gelişmiş seçenekler açılıyor.

Hocam dediğini yapamıyorum çünkü CMD'yi açıp net user yazınca administartor çıkıyor bir tek büyük ihtimalle yönetici olarak başlamadığı için

Hocam PC'yi açmayı başardım fakat Microsoft hesabını kaldıramıyorum, ne yapmalıyım? İnternetde kaynak bulamadım. Kaldır butonu gözükmüyor.

Merhaba, sorunu çözdüm. Öncelikle PC'yi açmak için sildiğim Microsoft hesabının şifresini auth uygulaması üzerinden değiştirdim, PC açıldığında e-posta ve hesaplar diye aratıp tıkladım ve Windows hesabımı Microsoft'dan yerel Hesap'a çektim, daha sonra kaldır butonu çıktı ve kaldırıp yeni Microsoft hesabımı girdim bu kadar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı