Microsoft Office 2016 vs 2021

kresilias

Decapat
Kek günü
Arkadaşlar konu şöyle; PC'mde Microsoft Office programlarının 2016 versiyonu var yalnız 2021 versiyonu ile aralarında çok bir özellik farkı var mı bilmiyorum, sizce 2021 versiyonu ile sürümü yükseltmeli miyim yoksa eski 2016 sürümünde kalsam bir sorun yaşar mıyım? Kullandığım uygulamalar stabil zaten " Excel, Word, PowerPoint " bunların haricinde diğer uygulamalarla çok ilgilenmiyorum, sizce 2021 sürümünde olup 2016 sürümünde olmayan önemli özellikler var mıdır? Varsa söyler misiniz ve sizce sürümü güncellemeli miyim? Bilgili arkadaşlar bu konuda fikirlerini paylaşırsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anladım, peki yeni özellikler nedir fark olarak aralarında? Açıklar mısın kısaca.
  1. Birilerinin dosyalara online erişmesi ve üzerinde değişiklik yapması gerekiyorsa bu konuda çok geliştirme var.
  2. Excel için biraz değişiklik var. Yeni fonksiyonlar gibi. Çok da gerekli değil bence.
  3. Powerpoint o kadar ahım şahım değişiklik getirmiyor. Bahsetmeye değmez.
  4. Karanlık mod geliyor.
  5. Dosyada ve online olarak arama yapıp direkt içeriye görüntü vs. aktarmak kolaylaştı.
Bence değmez. 2010 en sevdiğim şahsen ama 2013 ve sonrası genel olarak güzel. 2021 ve 365'in artıları ise online ortamda çalışma kolaylığı.

1. Birilerinin dosyalara Online erişmesi ve üzerinde değişiklik yapması gerekiyorsa bu konuda çok geliştirme var.
  2. Excel için biraz değişiklik var. Yeni fonksiyonlar gibi. Çok da gerekli değil bence.
  3. PowerPoint o kadar ahım şahım değişiklik getirmiyor. Bahsetmeye değmez.
  4. Karanlık mod geliyor.
  5. Dosyada ve Online olarak arama yapıp direkt içeriye görüntü vs. aktarmak kolaylaştı.
Bence değmez. 2010 en sevdiğim şahsen ama 2013 ve sonrası genel olarak güzel. 2021 ve 365'in artıları ise Online ortamda çalışma kolaylığı.

Teşekkürler.

Geri
Yukarı