Microsoft Office kurma

Beko_Comp6060

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Bilgisayarımı Windows 7'den Windows 10'a yükselttim. Microsoft Word kullanacaktım. Fakat Windows 7'den kalma Word 2007 gibi eski Office programları var. Microsoft Store'den yeni olanlarını (2019-2020) indirecektim fakat HDD diskim neredeyse dolu olduğu için Office 2016 programlarını indireceğim. Bulamıyorum ya da bulsam bile açamıyorum. Yardımcı olur musunuz? Ayrıyeten Windows 10 sesleri yerine bazen Windows 7 sesleri veya işaretleri geliyor buna da çözüm bulursanız sevinirim.

Son düzenleme:
Diskte eski sistemin kalıntıları vardır. Windows 10 ile devam edecekseniz "old windows" klasörünü bulup silin.
Ofis için de lisans alırsanız bulup kurması kolay.

Diskte eski sistemin kalıntıları vardır. Windows 10 ile devam edecekseniz "old Windows" klasörünü bulup silin.
Ofis için de lisans alırsanız bulup kurması kolay.

Klasörü sildim. Zaten ilk yükselttiğim de silmiştim. Örneğin critical error verdiğinde Windows 7 sesi çıkıyor, ya da bilgisayar açıldığında Windows 7 startup sound geliyor. Dosyaları inceledim. Fakat bir şey bulamadım. Şimdiden teşekkür ederim.
Buradan, Microsoft Office seçip indirebilirsin.

Abi link çalışıyor ama indirmiyor. Başka bir link var mı?

Ucuza Office 365 lisansı satanlar var.
Lisans hesabı alıp şurada oturum açın:

Klasörü sildim. Zaten ilk yükselttiğim de silmiştim. Örneğin critical error verdiğinde Windows 7 sesi çıkıyor, ya da bilgisayar açıldığında Windows 7 startup sound geliyor. Dosyaları inceledim. Fakat bir şey bulamadım. Şimdiden teşekkür ederim.

Abi link çalışıyor ama indirmiyor. Başka bir link var mı?
Nasıl çalışmıyor?

Geri
Yukarı