Microsoft Office ürün anahtar

LawLost

Decapat
Daha fazla  
Yeni laptop aldım, Windows 10 Home kurulu geldi fakat PowerPoint'e girince görsele yüklediğim ekran çıktı karşıma. Office programlarını etkinleştirebilmek için ürün anahtarı gerekiyormuş galiba bende 2019 Office kurmak için şöyle bir site buldum. Güvenilir midir, ve ben bunu satın alıp gelen ürün anahtarını görseldeki yere girersem sınırsız bir şekilde Office programlarını kullanabilir miyim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• microsoft lisans.png
    microsoft lisans.png
    26,2 KB · Görüntüleme: 120
Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni laptop aldım, Windows 10 Home kurulu geldi fakat PowerPoint'e girince görsele yüklediğim ekran çıktı karşıma. Office programlarını etkinleştirebilmek için ürün anahtarı gerekiyormuş galiba bende 2019 Office kurmak için şöyle bir site buldum. Güvenilir midir, ve ben bunu satın alıp gelen ürün anahtarını görseldeki yere girersem sınırsız bir şekilde Office programlarını kullanabilir miyim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Bana hiç güvenilir gelmedi. Ben 100TL'ye Windows 10 Pro eom Key almıştım içindeki her şey açık geldi.

İlk defa gördüm. Güvenir hissi verdi ama emin değilim.

Ben okuyorumda microsoft hesabı babamın ismine.

peki bu keyi alıp girince sınırsız mı kullanılıyor office programları ?
OEM key bilgisayarı sıfırlamadığınız sürece sınırsızdır. Eğer sıfırlarsanız yeni OEM key almanız gerekiyor. Ben aldığımda satın aldığım kişi öyle demişti.

Geri
Yukarı