Microsoft Rewards Türkiye'ye geldi mi?

• Konuyu başlatan BGSGP
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 803

BGSGP

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Microsoft Rewards'ı herkes kullanabiliyor mu? PC'de Edge kullanıyorum, arama motorunu Bing yapınca çatır çutur puan gelmeye başladı. Sayfasına da VPN falan olmadan giriliyor. (bkz: Continue) konuyu açmamın sebebi internette araştırdığımda sadece 1 yıl önceki "Türkiye'de yok" yorumları görünüyor. Bu konu hakkında sanırım güncel konu açılmamış. Sizde de bende olduğu gibiyse bu konuyu bilgilendirme konusuymuş gibi görebilirsiniz.

Geleli 3-4 ay oluyor. Puan kazanmak için yollar çok sınırlıydı ama. Şu an nasıl bilmiyorum.

Geleli 3-4 ay oluyor. Puan kazanmak için yollar çok sınırlıydı ama. Şu an nasıl bilmiyorum.
Şuan zaten puan önemli değil gibi. Puan karşılığında pek bir şey alınmıyor. Eskiden VPN ile girdiğimde Xbox Game Pass falan görmüştüm. Benim önerim Edge'e geçin, arama motorunu da Bing yapın. Her arama da 3 puan veriyor. Farklı bir yöntem ise Edge'de tarayıcının sağ üstünde ''ödül madalyası'' resmi var. Ona tıklayınca bazı etkinlikler veriyor. (Sabah yemek önerisi, gezilmesi gereken yerler vb...) Onlara tıklamanız yetiyor. Tek seferde genelde 5 puan veriyor.

Farklı yöntemler illaki vardır da ya Türkiye'ye gelmemiştir ya da zordur.

Yeni konular

Geri
Yukarı