Microsoft sitesinden Windows 7 güncellenmesi indirilmiyor

batturay

Kilopat
Daha fazla  
İş yerimizde Windows 7 kurulu 32 Bit bir bilgisayar var. Bilgisayar anti virüs programı kurulurken hata veriyor. KB4474419 No'lu güncellenmenin yüklenmesi gerekiyor yazıyor ve bu siteye yönlendiriyor ama siteden indirme yapamıyoruz. Başka bilgisayardan da denedim site yine tepki vermedi. Microsoft Update Catalog

Windows Update'den yüklemeye kalkınca 80072EFE hatasını alıyoruz.

Son düzenleyen: Moderatör:
İş yerimizde Windows 7 kurulu 32 Bit bir bilgisayar var. Bilgisayar anti virüs programı kurulurken hata veriyor. KB4474419 No'lu güncellenmenin yüklenmesi gerekiyor yazıyor ve bu siteye yönlendiriyor ama siteden indirme yapamıyoruz. Başka bilgisayardan da denedim site yine tepki vermedi. Microsoft Update Catalog

Windows Update'den yüklemeye kalkınca 80072EFE hatasını alıyoruz.
Tıklayınca inmiyor mu? Öyleyse indirme linkine sağ tıklayıp bağlantıyı kopyalayın. Adres çubuğuna yapıştırın, inecektir.

Tıklayınca inmiyor mu? Öyleyse indirme linkine sağ tıklayıp bağlantıyı kopyalayın. Adres çubuğuna yapıştırın, inecektir.
Youtube'da çözümü varmış, bağlantıyı farklı kaydet'e tıklayınca iniyormuş aklıma gelmemişti böyle bir şekilde çözülebileceği. Sizin dediğiniz gibi de denedim o şekildede indi. teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı