Microsoft Store garip download sorunu

KrakenNn

Hectopat
Yer
Muğla
Daha fazla  
Arkadaşlar Forza Horizon 4 indiriyorum. 2 saat önce resimde ki hız ile indiriyordum. O hızla ne kadar sürede indirebiliceğini merak ettiğim için bir test yaptım. Normalde saniyede 14.4MB/sn hızına sahip olmam için yaklaşık 100Mbps download hızına sahip olmam gerekiyor. Ancak ben 30Mbps'lik bir hıza sahibim. Asıl sorum şu oyun 35GB'lik indirmeye ulaştığında o testi yaptım ve test sonucunda kalan 44 GB'ı 14MB/sn hız ile 1 saatte indirebileceğimi gördüm. Ancak 1 saate yakın bir zaman geçti ve yaklaşık 7-8 GB indi. Şimdi burada ki yanlışlık nerede onu anlayamıyorum.

1615750767525.png

Aslında normal indirme hızınızı alıyorsunuz ama Microsoft Store yanlış gösteriyor benim de 10Mbps internetim olmasına rağmen çok absürt indirme hızları gösteriyordu Microsoft Store'dan bir şey indirirken.

Arkadaşlar Forza Horizon 4 indiriyorum. 2 saat önce resimde ki hız ile indiriyordum. O hızla ne kadar sürede indirebiliceğini merak ettiğim için bir test yaptım. Normalde saniyede 14.4MB/sn hızına sahip olmam için yaklaşık 100Mbps download hızına sahip olmam gerekiyor. Ancak ben 30Mbps'lik bir hıza sahibim. Asıl sorum şu oyun 35GB'lik indirmeye ulaştığında o testi yaptım ve test sonucunda kalan 44 GB'ı 14MB/sn hız ile 1 saatte indirebileceğimi gördüm. Ancak 1 saate yakın bir zaman geçti ve yaklaşık 7-8 GB indi. Şimdi burada ki yanlışlık nerede onu anlayamıyorum.

Eki Görüntüle 922531

Çok absürt gösteriyor değerleri. 100kbps internete 100mb/s diyecek kapasitede.

Hocam bende de aynı kandırmaca mevcut. 100Mbps internet ile maksimum 12MB/s ile indirmem gerekirken 24MB/s gösteriyor, belki de indirme hızıyla diske yazma hızını topluyordur.

Geri
Yukarı