Microsoft Store internetin tamamını kullanmıyor

244012

Hectopat
Makaleler
7
Burada 50 MB/sn ya da o civarlarda bir şey yazması gerekiyor ama yazmıyor. Ne denediysem düzelmedi. Bir ara dediğim değerlere yaklaştı ama sonra yine bu duruma geldi. Çözümü nedir?

Burada 50 MB/sn ya da o civarlarda bir şey yazması gerekiyor ama yazmıyor. Ne denediysem düzelmedi. Bir ara dediğim değerlere yaklaştı ama sonra yine bu duruma geldi. Çözümü nedir?

Eki Görüntüle 1022885
Kablolu mu kullanıyorsunuz?

Edit: Bende 50 MB/sn kullanıyorum. Kablosuz bir şekilde bende de 30-35 oluyor. Bazen 41 MB/sn gibi değerlere geliyor.

Kablolu mu kullanıyorsunuz?

Edit: Bende 50 MB/sn kullanıyorum. Kablosuz bir şekilde bende de 30-35 oluyor. Bazen 41 MB/sn gibi değerlere geliyor.
Başka şeylerde daha yüksek hızları görebiliyorum kablosuz olmasına rağmen. Bunda nedense böyle.

Başka şeylerde daha yüksek hızları görebiliyorum kablosuz olmasına rağmen. Bunda nedense böyle.
Bende indirirken dediğim değerler geliyor. Başka şeylerde hiç bakmadığım için bir şey diyemeyeceğim.

Sorun hala devam ediyor ne yaptıysam çözemedim. Daha sabah EA Desktop üzerinden oyun indirdim ve orada saniyede 6 MB falan görebiliyordum. Microsoft Store neden böyle?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…