Microsoft Store otomatik güncelleme yapmıyor

Rovildi

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhaba,
Bu Windows 11 de böyle bir sorunum var.
Microsoft Store uygulamasına manuel kitaplık bölmesine girmeden güncelleme yapılmıyor. Normalde bu işlemin tablet veya telefon gibi otomatik güncelleme alması gerekmiyor mu?

1698243409729.png

1698243500571.png

Yani Windows Update diğer ayarlardan açtım buna rağmen güncelleme yapmıyor.
Acaba güvenlik ilkesi düzenleyicisinde kayıt defterinde mi bir şey var çözemedim.

1698243573469.png

1698243692396.png

Dünkü paint güncellemesini de siz mi yaptınız manuel olarak? Kontrol ettiğimde benimde paintim dün güncelleştirilmiş ama ben yapmadım, otomatik olarak. Şimdi manuel güncellemeleri ala bastım ve sizdeki güncellemelerin aynısı bana da geldi. Daha önceki deneyimlerime göre güncellemeleri geldiği gibi indirmiyor, belli zaman aralıkları ile güncelleme kontrolü yapıp ona göre indiriyor, veya bu güncellemelerin yükleneceği zamanı planlıyor.

Dünkü paint güncellemesini de siz mi yaptınız manuel olarak? Kontrol ettiğimde benimde paintim dün güncelleştirilmiş ama ben yapmadım, otomatik olarak. Şimdi manuel güncellemeleri ala bastım ve sizdeki güncellemelerin aynısı bana da geldi. Daha önceki deneyimlerime göre güncellemeleri geldiği gibi indirmiyor, belli zaman aralıkları ile güncelleme kontrolü yapıp ona göre indiriyor, veya bu güncellemelerin yükleneceği zamanı planlıyor.

Dün de manule ben yaptım. Hangi aralıklarda güncelleme yapıyor ki. MSİ bios çıkarmış kontrol ediyim dedim öyle gördüm. Gündelik yapsın istiyorum ben belli bir saatte falan.

Yeni konular

Geri
Yukarı