Microsoft Store Oyun İndirmiyor

Niko.Bellic

Centipat
Yer
Liberty City
Daha fazla  
Merhaba. Sorunum Microsoft Flight Simulator oyununu indirmek istememle başladı. Microsoft Store'a girip indir butonuna basınca hiçbir şey olmuyor. Xbox uygulamasından indirmeyi denersem bu sefer de hata kodu veriyor. Bu sorun sadece Microsoft Flight Simulator'da olmuyor. Diğer oyunlarda da oluyor.

Dosya Ekleri

• unknown.png
    unknown.png
    443 KB · Görüntüleme: 60
  • unknown (1).png
    unknown (1).png
    383,4 KB · Görüntüleme: 51
Merhaba. Sorunum Microsoft Flight Simulator oyununu indirmek istememle başladı. Microsoft Store'a girip indir butonuna basınca hiçbir şey olmuyor. Xbox uygulamasından indirmeyi denersem bu sefer de hata kodu veriyor. Bu sorun sadece Microsoft Flight Simulator'da olmuyor. Diğer oyunlarda da oluyor.
çözüm buldun mu

Aynen kanka ya çözüm bulduysan bana da söyle. Be nde de aynısı oluyor yükleye basıyorum hiçbir şey olmuyor. Ben de denedim Xbox'tan indirmeyi bende de hata kodu verdi. Yani seninle aynısı oldu. Çözüm bulduysan lütfen söyle.

Geri
Yukarı