Microsoft Store Windows Update'i aç hatası veriyor

umutkoksal1

Centipat
Daha fazla  
RAM
8 GB RAM
SSD veya HDD modeli
500 GB HDD
Ekran kartı
AMD Radeon R5 M330
İşlemci
i3 6006U
Microsoft Store da uygulama yüklemeye çalışırken veya güncellemeye çalışırken bir hata oluştu yazıyor ayrıntıları gör deyincede bu hata geliyor.

Eki Görüntüle 1522646

Dosya Ekleri

• 1663623336082.png
    1663623336082.png
    13,9 KB · Görüntüleme: 32
Zaten öyle ama yine de olmadı tavsiye için teşekkür ederim.

1. MSDN Sürüm Windows 11 kullanıyorsanız böyle bir sorun olmayacağını bildiririm.
2. Harici Windows Update kapatma programı kullanmadıysan yine bir sorun olmayacağını bildiririm.
3. Microsoft Store uygulamasında tanımlı bir email hesabınla giriş yapmayı denedin mi?

1. MSDN Sürüm Windows 11 kullanıyorsanız böyle bir sorun olmayacağını bildiririm.
2. Harici Windows Update kapatma programı kullanmadıysan yine bir sorun olmayacağını bildiririm.
3. Microsoft Store uygulamasında tanımlı bir email hesabınla giriş yapmayı denedin mi?

1.Windows 11 kullanıyorum ama MSDN mi onu bilmiyorum nereden bakacağım 2.yok kullanmadım 3.de tanımlı hesap önceden böyle bir hata olmuyordu.

1.Windows 11 kullanıyorum ama MSDN mi onu bilmiyorum nereden bakacağım 2.yok kullanmadım 3.de tanımlı hesap önceden böyle bir hata olmuyordu.
Microsoft sitesinin haricinde farklı platformlarda MSDN kalıp olarak dağıtılmayan ISO sürümlerini lütfen indirmeyin. O tür ISO paketlerinde sistem üzerinde birtakım değişiklikler yapılıp son haliyle servis edilmektedir. Bu yapılan değişikliklerden herhangi bir ISO paketini indirmiş veya bir tanıdığınızdan elde etmiş olabilirsiniz. Lütfen MSDN ISO sürüm ile sisteminizi yeniden kurunuz.

Bu siteden "Reset_Reregister_Windows_Update_Components_for_Windows11.bat" yazısının altındaki Download tuşuna basıp bat dosyasını indirin, inen dosyayı yönetici olarak çalıştırın.

Bu siteden "Reset_Reregister_Windows_Update_Components_for_Windows11.bat" yazısının altındaki download tuşuna basıp BAT dosyasını indirin, inen dosyayı yönetici olarak çalıştırın.

Yaptım fakat hata devam etmekte sanırım Windows'umda sıkıntı var.

Yeni konular

Geri
Yukarı