Microsoft Store'da Discord gözükmüyor

Microsoft uygulamasında Discord olduğunu sizden öğreniyorum. Gözükmüyorsa Google'dan indirebilirsiniz.

Hocam bende gözüküyor sizde bir sorun olabilir.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    159,3 KB · Görüntüleme: 62
Hocam kendi sitesinden indirebilirsiniz.
Uygulamalar eğer Microsoft Storeda varsa genelde hepsini oradan indiririm (VLC,spotify,Adobe vs.) Eski windowsum enterprise dı. Şimdi Home single language ye geçtim ondan etkisi olabilir mi? Eskiden kendi sitesinden indiriyordum zaten. Sadece discord değil. Mağazada genel olarak uygulama azlığı var gibi

pcyi sıfırlamadan önce bendede vardı ama sizin microsoft store görüntünüz ile benimki farklı. Sanırsam eski sürümünki yüklü. Pcyi daha yeni sıfırladım ss alıp atacağım. Microsoft Storeu silip tekrar yükledim ama yinede güncellenmedi

1660486793722.png

1660486814425.png

bende böyle gözüküyor hocam.

Uygulamalar eğer Microsoft Store'da varsa genelde hepsini oradan indiririm (VLC, Spotify, Adobe vs.) Eski Windows'um Enterprise'dı. Şimdi Home Single Language'ye geçtim ondan etkisi olabilir mi? Eskiden kendi sitesinden indiriyordum zaten. Sadece Discord değil. Mağazada genel olarak uygulama azlığı var gibi.

PC'yi sıfırlamadan önce bende de vardı ama sizin Microsoft Store görüntünüz ile benimki farklı. Sanırsam eski sürümünki yüklü. PC'yi daha yeni sıfırladım SS alıp atacağım. Microsoft Store'u silip tekrar yükledim ama yine de güncellenmedi.

Eki Görüntüle 1485545
Eki Görüntüle 1485547

Bende böyle gözüküyor hocam.

Hocam sağ üstte bir indirme işareti var ona tıklayın tümünü güncelle deyin mağazanız güncellenecek sonra uygulamalar gelmiştir. Eski sürüm mağaza var sizde.

Yeni konular

Geri
Yukarı