Çözüldü Microsoft Store'da Update hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

LikeCastle

Decapat
Makaleler
2
Daha fazla  
Microsoft Store'dan bir şey indirmeye çalıştığımda bu hatayı alıyorum. Yardımcı olur musunuz?
Ayarlara girip gelişmiş seçeneklerden Update'nin güncelleştirilmesini de açtım.

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Windows+R tuşlarına basarak "çalıştır" ekranını aç. Gelen yere "services.msc" yaz enter'a bas. Yine karşına gelen ekranda Windows Update kısmını bul. Durum'u çalışıyor mu devre dışı mı? Kontrol et. Gördüğüm kadarı ile Windows 11 kullanıyorsun. Sorunun bundan kaynaklı olabilir. Malum daha beta sürümünde bu tarz hatalar gayet normal.
Windows+R tuşlarına basarak "çalıştır" ekranını aç. Gelen yere "services.msc" yaz enter'a bas. Yine karşına gelen ekranda Windows Update kısmını bul. Durum'u çalışıyor mu devre dışı mı? Kontrol et. Gördüğüm kadarı ile Windows 11 kullanıyorsun. Sorunun bundan kaynaklı olabilir. Malum daha beta sürümünde bu tarz hatalar gayet normal.

Çözüm
Windows+r tuşlarına basarak "çalıştır" ekranını aç. Gelen yere "services.msc" yaz Enter'a bas. Yine karşına gelen ekranda Windows Update kısmını bul. Durum'u çalışıyor mu devre dışı mı? Kontrol et. Gördüğüm kadarı ile Windows 11 kullanıyorsun. Sorunun bundan kaynaklı olabilir. Malum daha beta sürümünde bu tarz hatalar gayet normal.

Durdurup yeniden başlattım, sorun çözüldü. Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı