Çözüldü Microsoft Store'dan alınan Minecraft ile server'lara girilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

arthur.morgan4

Decapat
Bu işleri pek bilmediğim için sizlere soruyorum. Aşağıda da fotoğrafını bıraktığım Minecraft sürümünü alırsam Premium gerektiren server'lara girebiliyor muyum yoksa Premium olayı ekstra para verilerek alınan başka bir şey mi?

1617875486877.png

Çözüm
Bu Windows edison bunla Java'daki sunuculara giremesiniz. Buna özel serverlar vardır Java'daki o çok ünlü serverlere girmek için 24 Euro olan kendi sitesinden Java Edition'u almanız gereklidir. Hocam eğer bütçenizi zorliyorsa 2. el hesap satışları var Java'da, bir bakabilirsiniz.
Bu Windows edison bunla Java'daki sunuculara giremesiniz. Buna özel serverlar vardır Java'daki o çok ünlü serverlere girmek için 24 Euro olan kendi sitesinden Java Edition'u almanız gereklidir. Hocam eğer bütçenizi zorliyorsa 2. el hesap satışları var Java'da, bir bakabilirsiniz.
Peki bu ve konuda belirttiğim ürün arasında fark var mı?

1617876713968.png

Peki bu ve konuda belirttiğim ürün arasında fark var mı?

Eki Görüntüle 963807
Bu Minecraft'ın mobil sürümünün bilgisayara entegre edilmiş versiyonu. Sadece mobil sunuculara girebilirsiniz ve kapasitesi oldukça az.

Diğerc (benim attığım) sürümde ise tüm premium sunuculara girebilirsiniz, bilgisayar versiyonudur, bir çok sürümü vardır ve kapsamlıdır.

Bu işleri pek bilmediğim için sizlere soruyorum. Aşağıda da fotoğrafını bıraktığım Minecraft sürümünü alırsam Premium gerektiren Server'lara girebiliyor muyum yoksa Premium olayı ekstra para verilerek alınan başka bir şey mi?

Eki Görüntüle 963761

Bu Bedrock sürümü kendi sunucularında oynayabilirsiniz. Java ile farkları var. Java sürümünde daha fazla sunucu ve modlar varken, Bedrock sürümünde telefon, tablet ve konsol oyuncuları ile oynayabilirsiniz. Bence Java almak daha mantıklıdır tabii siz bilirsiniz.🙂

Bu Minecraft'ın mobil sürümünün bilgisayara entegre edilmiş versiyonu. Sadece mobil sunuculara girebilirsiniz ve kapasitesi oldukça az.

Diğerc (benim attığım) sürümde ise tüm Premium sunuculara girebilirsiniz, bilgisayar versiyonudur, birçok sürümü vardır ve kapsamlıdır.

Bu mobil sürümü değil Bedrock Edition sürümü Wikipedia Minecraft bedrock yazarsan görürsün. Bu ayrı bir Minecraft sürümü. Java'ya göre daha akıcı daha güzel. Mod falan kurabiliyorsun.

Bu mobil sürümü değil Bedrock Edition sürümü Wikipedia Minecraft bedrock yazarsan görürsün. Bu ayrı bir Minecraft sürümü. Java'ya göre daha akıcı daha güzel. Mod falan kurabiliyorsun.
Mobil sürümü demedim zaten, mobilin bilgisayara entegre edilmiş bir sürümü dedim.

Geri
Yukarı