Microsoft Store'deki Forza Horizon 4'ü Steam'a geçirme

berkyy21

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, benim Microsoft Store'da Forza Horizon 4 vardı ve indirilmişti. Bugün hazır indirimdeyken Steam'den de aldım. Fakat ben oyunu tekrar indirmek istemiyorum. Microsoft Store'dekini, Steam'a taşıyabilir miyim?

Steam indirmesini başlatın, Microsoft Store`da bulunan FH4 dosya konumunu açın ve kopyalayın, Steam üzerinden başlattığınız indirmeyi durdurun, dosya konumuna gidin ve yapıştırın. Çalışır mı inanın bir fikrim yok, ben genelde böyle yapıyorum ve çalışıyor.

Steam indirmesini başlatın, Microsoft Store`da bulunan FH4 dosya konumunu açın ve kopyalayın, Steam üzerinden başlattığınız indirmeyi durdurun, dosya konumuna gidin ve yapıştırın.
Haklısın fakat Microsoft Store diğer uygulamalardan farklı bir sistem kullanıyor. Oyun dosyalarına erişemiyoruz.

Maalesef olmuyor. Benim de gamepass hesabım var orada oynayınca geçmiyor, gerçekten can sıkıcı bir durum.

Parasını Microsoft yedi bile. :D abi alt bakkaldan aldığını üst bakkala veremezsin.
Bende ayrı ayrı ubiconnect de. EA da. Epic de Steam de bir sürü oyun var. Keşke senin dediğin gibi olsa.

Arkadaşlar oyunun konumunu buldum, oyunu Steam'ın indirmek için açtığı klasöre attım. Ama attığım dosyalarının simgeleri üzerinde kilit işareti var ve Steam dosyaları yok sayıp tekrar indiriyor.
Arkadaşlar sinirlenip oyunu sildim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı