Microsoft, Visual C++ 2010 ve 2010 SP1 indirmelerini sitesinden kaldırdı

Bora Dere

Zettapat
Süper Moderatör
Sosyal Tayfı
Makaleler
32
Yer
Slytherin
Daha fazla  
Bunu daha önce de DirectX indirme bağlantısında görmüştük. Makalede açıklandığı üzere bunun sebebi SHA-1 ile imzalanmış olmaları.

Bunun geleceğini tahmin ediyordum, o yüzden arşivlemiştim. İhtiyacınız varsa buradan indirebilirsiniz.

14 Haziran 2021 güncellemesi:
İlginç bir şekilde hala geri gelmiş değiller. DirectX indirmesi bu kadar uzun süre kalmamıştı. Bakalım ne zaman düzeltecekler bunu.

Son düzenleme:
Bunu daha önce de DirectX indirme bağlantısında görmüştük. Makalede açıklandığı üzere bunun sebebi SHA-1 ile imzalanmış olmaları.

Bunun geleceğini tahmin ediyordum, o yüzden arşivlemiştim. İhtiyacınız varsa buradan indirebilirsiniz.
Hocam tam anlayamadım desteği mi sona erdi?

Bunu daha önce de DirectX indirme bağlantısında görmüştük. Makalede açıklandığı üzere bunun sebebi sha-1 ile imzalanmış olmaları.

Bora abi o dosyalara bir virüs koysa tüm Technopat felç.

Hocam burayı güncelleyecek misiniz?

Hocam burayı güncelleyecek misiniz?
Gerekli değil. Makalede de belirtildiği üzere Microsoft bunu, halihazırdaki dosyalar SHA-1 imzalı olduğu için yapıyor. SHA-256 ile güncelleyip linkleri yeniliyorlar, birkaç güne resmi sitesinde de yerini bulur yani. O zamana kadar beklememek için bunları paylaştım.

Hocam tam anlayamadım desteği mi sona erdi?
Desteği sona ermedi. Bu mesaj size de cevap olacaktır.

Düzenleme: DLL Dosyaları Veritabanı da güncellenmiştir. Oradan da ulaşabilirsiniz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı