Microsoft Visual C++ 2015-2019 silinmiyor

ardayldz123

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Yakın zamanda DLL dosyaları ile ilgili sıkıntılar çekiyorum ve bunun çözümü için Microsoft Visual C++ 2015 uygulamasını kurmam lazım ama kurulmuyor ve diğer sürümleri silmemi söylediler fakat silemiyorum. Denetim Masası'ndan kaç defa denedim yeniden başlat diyor ben de yeniden başlatıyorum ama silinmemiş oluyor program. Sorun gidericisi bile yapamadı ne yapmam lazım?

2019 versiyonunun içerisinde zaten 2015 yüklü geliyor. Hem 32 Bit hem 64 Bit'i kurduğunuza emin misiniz?

Sıkıntıyı şu şekilde düzelttim hata veren DLL dosyalarını silerek Driver Booster 9 adlı bir program kullanarak Visual Studio uygulamasının sürümünü güncelleştirerek oldu.

Sıkıntıyı şu şekilde düzelttim hata veren DLL dosyalarını silerek Driver Booster 9 adlı bir program kullanarak Visual Studio uygulamasının sürümünü güncelleştirerek oldu.
Driver Booster'ın mümkünse sisteminde tutmanı tavsiye etmem. Bu tarz problemlerde ise TechPowerUp sitesinin hepsi bir arada paketini indirip kurmanı tavsiye ediyorum. Bütün sürümleri tek sefer kurduğu için programlarda ve oyunlarda sıkıntı yaşamazsın.

Geri
Yukarı