Microsoft Visual C++ Runtime Hatası

Buğra Ayaz

Hectopat
Yer
Ankara, Turkey
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisi
İyi akşamlar arkadaşlar. Konuyu nereye açacağımı bilemedim buraya açıyorum kusura bakmayın. Bilgisayar da program ve oyun açınca bana ''MİCROSOFT VİSUAL C++ RUNTİME LİBRARY'' bu hatayı veriyor nedir bulamadım. Nasıl çözümü var ne yapabilirim? Okuduğum yazılarda virüs diyorlar hep ama bilgisayar daha yeni ve öyle bir şeylere de girmedim. Facebook autodesk mehmetkılıçsor.blogspot vb. gibi sitelere girdim ama nasıl oldu anlamadım çözümü nedir?

- - - Güncellendi - - -

Virüs taraması yaptım ve bilgisayar temiz çıktı. Microsoft sitesinden Microsoft visual programı var onu indireceğim çözer mi bilmiyorum sanırım sorun o. Bilgisayar yeni olduğundan programlar tam değil bildiklerimi indirdim bilmediklerim ve sizin bildikleriniz varsa söyleyebilir misiniz?

Virüs değil VC redist 2008 SP1/2010/2012 bunları indir Net framework 4.5 yükle ccleaner ile temizlik yap uyarı veren uygulamayı tekrar yükle sorunun ortadan kalkar :)
Dediğiniz program win8 de mevcuttur. Yüklememe gerek yok. Ancak programı nereden çalıştıracağımı bulamadım.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı