Çözüldü Microsoft Visual C++ silersek ne olur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yagizzw

Picopat
Daha fazla  
RAM
16
Ekran kartı
RTX 3070
İşlemci
Ryzen 5 5500
Arkadaşlar TechPowerUp diye bir siteden Visual C++ indirdim Assetto Corsa için ama işime yaramadı ve ben hangilerini kendi kurduğunu bilmiyorum, hepsini silsem bir şey olur mu?

Çözüm
Arkadaşlar TechPowerUp diye bir siteden Visual C++ indirdim Assetto Corsa için ama işime yaramadı ve ben hangilerini kendi kurduğunu bilmiyorum, hepsini silsem bir şey olur mu?

Oyunları açamazsın TechPowerUp iyi bir sitedir hem de dert etmene gerek yok eninde sonunda indireceksin onu.

Oyunları açamazsın TechPowerUp iyi bir sitedir hem de dert etmene gerek yok eninde sonunda indireceksin onu.

Çözüm
Sistem için gerekli programlar onlar, kurmazsanız indirdiğiniz herhangi bir programda veya oyunda dll hatası alabilirsiniz. Kısacası silmeyin her türlü yüklemeniz gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı