Microsoft'un Mağaza Politikası

Mağaza sizce nasıl

• Oy verenlerin toplamı
    3

Serhat Seval

Hectopat
Daha fazla  
İyi sosyaller öncelikle. Siz Microsoft'un "Mağaza" politikası hakkında ne düşünüyorsunuz?

Şimdiye kadar duyduklarım şunlar:

Bazı kaynaklardan okuduğum kadarıyla Windows 10S'de Mağaza dışında indirme olmayacakmış.
Bir de ben bugün internetten program indirirken "Yüklemeye çalıştığınız uygulama, Mağaza'da doğrulanmış bir uygulama değil" diye bir mesaj alıyorum.

Sizce kullanıcıların "Mağaza" uygulamasını kullanması için Microsoft'un başka neler yapması gerekiyor?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (4).png
    Ekran Görüntüsü (4).png
    162,9 KB · Görüntüleme: 61
Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyatları ucuz olsa zaten millet kullanacaktır ve Windows'un mağazasında çoğu şeyi bulamıyorsun zaten. Çok vasat bir satış stratejileri var Windows önermiyor diye kimse ekstradan uygulama veya program kullanmayacak herhalde. Bill amca herhalde dijital ürün dünyasını da işletim sistemi sektörü gibi tek ele aldığını zannediyor ve ne fiyatlarında nede pazarlama stratejisinde gelişme yapmıyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı