Mid Tower Kasaya Fan Tavsiyesi

Emremigh

Kilopat
Merhaba Aerocool Project 7 P7-C1 Mid Tower kasasına sahibim. Henüz fan almadım, öne iki adet üst kısma 1 adet olacak şekilde toplamda 3 adet fan almayı düşünüyorum. Fakat sizden öneri almak istedim. Bknz; ACP7MT Kasa için tıklayın.
Bütçe maks: 255-300 TL

Eğer Fan başına 250-300TL gibi bir ücret belirlediysen, Corsair ML120 Pro RGB 3'lü set var. İçerisinde; RGB Controler ve Windows üzerinden RGB kontrolü sağlamak için gerekli Lighting Node Pro aparatı çıkıyor. Fanların statik basıncı Fiyat/Performans açısından gayet yeterli. Bir göz at derim.

Aerocool Rev RGB Pro alacağım kasamla uyumlu ve aynı marka, nanakatologda buldum 223 TL'ye Aerocool Rev RGB Pro, birde terman macun almayı düşünüyorum pcnin ilk yılı doldu genel temizlik yapacağım. İşlemcinin termal macununu ilk yıldan değiştirmemin bir sakıncası var mı? ekran kartını açıp onada baksam nasıl olur? İşlemci : Ryzen 2600 Ekran kartı: RX580 8GB Nitro+

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…