Midas'a USD aktarılır mı?

Makaleler
1
Yer
kocaeli, derince
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600 işlemci , B450M PRO-VDH MAX anakart , xpg 16gb(2x8) ram.
Amerikan borsasına yatırım yapmak istiyorum ancak Midas üzerinden alacağım dolarlar tıpkı internet bankacılığı gibi aşırı pahalı.
Ben de o yüzden dövizciden aldığım doları, kartıma, karttan ise Midas'a aktarmayı düşündüm. Ama anladığım kadarıyla mümkün değil çünkü Midas'a ait USD hesabının IBAN'ını bulamadım.

Hayır, Midas'a USD aktarmak mümkün. Uygulamanın anasayfasında 'toplam varlık' bölümünün altında 'TL alım gücü' ve hemen sağında ise 'USD alım gücü' yazmaktadır. $0,00 yazan yere tıklarsanız size USD aktar yazan bir bölümün yer aldığı menü çıkmaktadır. Oradan bankanızı seçip devam edebilirsiniz. Eğer şimdi uygulama içinden USD almak istediyseniz yüksek görünmesi normal çünkü piyasalar haftasonu olduğu için kapalı bu yüzden fiyatlar çok yüksek.

Hayır, Midas'a USD aktarmak mümkün. Uygulamanın anasayfasında 'toplam varlık' bölümünün altında 'TL alım gücü' ve hemen sağında ise 'USD alım gücü' yazmaktadır. $0, 00 yazan yere tıklarsanız size USD aktar yazan bir bölümün yer aldığı menü çıkmaktadır. Oradan bankanızı seçip devam edebilirsiniz. Eğer şimdi uygulama içinden USD almak istediyseniz yüksek görünmesi normal çünkü piyasalar hafta sonu olduğu için kapalı bu yüzden fiyatlar çok yüksek.

Yaptım hocam arkadaşın attığı linkten Midas'ın USD ibanına ulaştım. Bildiğim kadarıyla borsa kapalı olduğu için değil döviz alım satım arasında fark internet üzerinden hep fazla. Dövizcide ise 60 kuruşdan az fark var.

Hesabınızdan USD aktarımı ve çekimi mevcut, dövizcide 60 kuruş fark fazla mesai saatlerinde kontrol ederseniz daha iyi olur. Kazancınızın vergisini sizin ödemeniz gerektiğini unutmayın.

Hesabınızdan USD aktarımı ve çekimi mevcut, dövizcide 60 kuruş fark fazla mesai saatlerinde kontrol ederseniz daha iyi olur. Kazancınızın vergisini sizin ödemeniz gerektiğini unutmayın.

Dediğim gibi 60 kuruşdan az fark var. 30 kuruşta olabilir. Benim için tek sorun Amerikan borsasından hisse alırken 1.5 dolar işlem ücreti alması zira uzun vadeli yatırım yapmadığım için yalnızca 30 dolara yakın bir para yatıracağım o yüzden kâr oranım daha düşük.

Yeni konular

Geri
Yukarı