Midex-RPH-20GX-BK alınır mı?

Sağ olasın tekrardan. Ses kartını biraz daha araştırıp düşünebilirim ilerisi için, amfi olarak da evet SX o da. Hatta SX GA1065'miş.
idare edersin o amfiyle bir süre ama bu dönemde amfi almak hata direkt ton seçeneklerin, efekt seçeneklerin çok az. Ülkenin ekonomisi de belli pedal vs. alamayacaksın kafana göre. Tavsiyem bir süre kullandıktan değiş.

Nedir yahu şu "ton" meselesi? Şart mı? Küçük bir amfi ile gitar neden çalınmasın?
Evde pratik yapmak, gitar çalışmak için fazlasıyla yeter.

Aşağıdaki adamlar dünyanın en ünlü gitaristleri. Pratik yaparken sizin düştüğünüz dertlere neden düşmüyorlar? Para da var imkan da...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Düşmüyorlar çünkü zaten sahipler dediğin gibi pratik yapıyorlar kendilerini tatmin etmiyorlar veya kayıt almıyorlar konserden önce pratik yapıyor ısınıyorlar sahnede o amfilerle mi çalıyorlar sence ? Evde çalan, kayıt alan bir insan için ton çok önemli bu ekonomide 15, 20 bin TL'ye amfi alıp mikrofonlayıp çalmanın mümkün olamayacağı gerçeği var birde. Bu yüzden ses kartı alıp, bir amfi simülasyonu kullanmak en mantıklısı güzelde bir monitör ve/veya kulaklık alınırsa istediğin her tonu elde etmekle kalmaz birde müzik yapma gibi bir şansa erişmiş olursun başka soru ?

30 yıla yakındır gitaristim, elimden onlarca amfi, gitar geçmiş. Yüzlerce sahne yapmışım. Şu anda bile dünyanın en ünlü lambalı Stack amfileri odamda, ayrıca ses kartı, monitör, FRFR stage monitör gibi bir çok donanım da mevcut. ama evde çalarken "her tonu elde etmeliyim" , "her tonu almadan çaldığım gitar gitar olmaz", "Çalacağım şarkı ne ise aynı tona sahip olmalıyım" diye niye düşünmüyorum?

Küçük bir amfiye hafif bir od, yeri geldiğinde fazlaca açıp çalıyorum. "Müzik yapma gibi bir şansı" da kaçırmış oluyorum tabi. Sizen öğreneceğim çok şey olmalı.

Ayrıca, 2 yıl önce gitar hakkında hiç birşey bilmeden şu konuyu açıp, bu sürede de gitar gurusu haline gelmiş olmanız da ilginç... Size tavsiyelerde bulunanlara da bir şeyler öğretmeye başlamışsınız. Tebrik ederim.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…