Midi klavye önerisi

ChangeDD

Decapat
Daha fazla  
Merhaba Midi klavye alacağım. Fakat çok anlamıyorum bunlar iyi midir?

Fırsat: M-Audio Keystation Mini 32 MK3 - ProTools ile Mobil Müzik Üretimi için Taşınabilir USB MIDI Klavye Denetleyicisi - İlk M-Audio Sürümü https://www.amazon.com.tr/gp/aw/d/B07GBNNF23/ref=sr_1_224?ref_=cm_sw_r_apann_dp_CQ0084EDVHJKZ8276D8X
M-Audio öneririm. Youtube'da aratırsan çok sayıda öneri göreceksin:

Ancak bu 32 tuşlu kolay taşınan modeli. Jwin ise 61 tuş. Yurt odası, yolda taşıyıp telefon/laptop dan çalmak gibi bir düşüncen yoksa yine M-Audio'nun daha büyük modellerini alman yerinde olur.

Bu arada ben de amatör kullanıcıyım, link verdiğin M-Audio'yu hobi amaçlı arada çalıyorum. Tuş hassasiyeti ve üzerindeki kontrolleri Youtube videolarındaki incelemeler ve satan sitelerdeki yorumlara göre inceleyip modeli seç.

M-Audio öneririm. Youtube'da aratırsan çok sayıda öneri göreceksin:

Ancak bu 32 tuşlu kolay taşınan modeli. Jwin ise 61 tuş. Yurt odası, yolda taşıyıp telefon/laptop dan çalmak gibi bir düşüncen yoksa yine M-Audio'nun daha büyük modellerini alman yerinde olur.

Bu arada ben de amatör kullanıcıyım, link verdiğin M-Audio'yu hobi amaçlı arada çalıyorum. Tuş hassasiyeti ve üzerindeki kontrolleri Youtube videolarındaki incelemeler ve satan sitelerdeki yorumlara göre inceleyip modeli seç.
Taşınan model istemiyorum. M-audio nun büyük modelleri pahalı. Jwin iyi midir?

Taşınan model istemiyorum. M-audio nun büyük modelleri pahalı. Jwin iyi midir?
M-Audio daha kalitelidir.
Jwin uygun fiyatlı orglarıyla bilinen bir marka, zaten linkteki de bir org aslında. M-Audio içinde bir hoparlör yok, sadece hafif bir klavye ve tuşlardan oluşuyor. Adaptör kullanmıyor, telefon/laptop USB girişinden aldığı gücü, yazılımı aracılığıyla bağlı iyi bir kulaklık/hoparlör ya da o aygıtın kendi hoparlöründen sesi veriyor.

Jwin'in de şöyle incelemeleri var:

Ama benim önerdiğim M-Audio olur:
Taşınır olsun olmasın gerçekten midi klavye için daha iyidir.

M-Audio daha kalitelidir.
Jwin uygun fiyatlı orglarıyla bilinen bir marka, zaten linkteki de bir org aslında. M-Audio içinde bir hoparlör yok, sadece hafif bir klavye ve tuşlardan oluşuyor. Adaptör kullanmıyor, telefon/laptop USB girişinden aldığı gücü, yazılımı aracılığıyla bağlı iyi bir kulaklık/hoparlör ya da o aygıtın kendi hoparlöründen sesi veriyor.

Jwin'in de şöyle incelemeleri var:

Ama benim önerdiğim M-Audio olur:
Taşınır olsun olmasın gerçekten midi klavye için daha iyidir.
bu iyi midir? https://www.amazon.com.tr/dp/B07GBN...VHJKZ8276D8X&ref_=sr_1_224&tag=technopattr-21

Keylab 61 Essential modelini almak istiyorum. m audio veya akai ile karsilastiginda sizce hangisinin malzeme kalitesi daha iyidir veya daw destegi ?

Edit: Arturia urunleri malzeme kalitesi olarak elime hep daha guzel gelmisti tuslari kasasi falan ama cok acemiyim bu islerde tecrubelerinizi dinlemek isterim.

Yeni konular

Geri
Yukarı