Çözüldü Mikado-70u çalışmıyor ve cızırtı yapıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Samedededede

Picopat
Daha fazla  
Bugün bilgisayarı açtım ve YouTube'da bir şeyler izlemek istedim. Fakat hoparlörden ses gelmiyor. Hoparlörün arka düğmesine kadar kurcaladım ayarlardan bir şey bulamadım. Model: Mikado-70u

Çözüm
Ses sürücüsünü nasıl güncelleyebilirim?

Bilgisayar modelinize göre değişir. Sistem üreticinizin destek sayfasından indirebilirsiniz. Yapamazsanız sistem bilgilerinizi vermeniz lazım.
Cızırtı ayrı bir şey, çalışmama başka bir şey. TV'de tiz bir ses açın ve deneyin cızırtı orada oluyor mu yüksek seste kontol edin orada cızırtı olmazsa hoparlörden değil sorun PC'den kaynaklı.
Farklı yerde de deneyebilirsiniz. Yine aynısı olursa içten sorunlu gözüküyor.

Telefon veya TV falan da olabilir.

PC'deki jak girişinden de olabilir. Ses sürücüsü de güncelleyip deneyebilirsiniz.

Ses sürücüsünü nasıl güncelleyebilirim?

Bilgisayar modelinize göre değişir. Sistem üreticinizin destek sayfasından indirebilirsiniz. Yapamazsanız sistem bilgilerinizi vermeniz lazım.
Cızırtı ayrı bir şey, çalışmama başka bir şey. TV'de tiz bir ses açın ve deneyin cızırtı orada oluyor mu yüksek seste kontol edin orada cızırtı olmazsa hoparlörden değil sorun PC'den kaynaklı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sorunu çözdüm teşekkürler :)

Yeni konular

Geri
Yukarı