Mikado MD-854BT 2+1 hoparlör nasıldır?

Wasd00

Centipat
Mikado MD-854BT 2+1 30W+15WX2 siyah USB+SD+FM+Bluetooth destekli hoparlör.

Bu ürün hakkında herhangi bir video inceleme bulamadım. Sizin bu konuda fikirleriniz nelerdir? Mi box s 4K için kullanacam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Film vb izlenir de Mikado kalitesiyle cok onde olan bir firma degil. Yuksek kaliteli muzik dinlerim ben bununla demezsin yani. Baksana "inceleme" videosu bile cektirmemisler. 😺
Farklı bir bakış açısı olmuş 😂 evet doğru inceleme videosu yok ama diğer mikado ürünlerde inceleme var . Marka hakkında çok bilgim yok ama Logitech creative alamayanlar için önerdiklerini gördüm . Ama işte bu model aklıma takıldı en düşük frekans 20 hz olması çok iyi ama umarım kağıt üstünde değildir . İşte bu yüzden bilen arkadaşlardan yardım istiyorum

Rica ederim. Uyduruk markanin kotu bir urunune 0 oldugu icin para vereceginize ayni paraya kaliteli bir urun almak daha mantikli geliyor bana.

Edit : sahibinden'de soylediginiz mikado'nun yari fiyatina bt destekli olanlari varmis microlab'in goz atin bence.

Soylediklerinize kismen katiliyorum. Ornegin ayakkabi ya da giysi gibi urunlerin 2. eli tabii olmaz ama elektronik esyada test edip sorun gormediyseniz ve urun de cok yasli degilse, ekonomik omru dolmak uzere degilse yani bence almakta sakinca yok.

Soylediklerinize kismen katiliyorum. Ornegin ayakkabi ya da giysi gibi urunlerin 2. eli tabii olmaz ama elektronik esyada test edip sorun gormediyseniz ve urun de cok yasli degilse, ekonomik omru dolmak uzere degilse yani bence almakta sakinca yok.
Burada da alacağınız kişinin güvenli olması lazım ki bunu da internet ortamında tanımadığınız bir insandan alıyorsunuz dolayısıyla tercih etmiyorum . Ama teşekkür ederim verdiğiniz tavsiye için .
Ben özellikle nu ürünü merak ettim fiyatı da 400 TL . Eğer bunu almazsam 250-300 bandında Logitech marka olan ses sistemleri var onları da düşünüyorum ama mikado baya cezbetti beni . Ama inceleme videosu yok kullanıcı yorumları yok işte tam bir muamma

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı