Mikrofon cızırtı sorunu

taha_efdal

Hectopat
Ben kulaklığımı yaklaşık 6 aydır kullanıyorum mikrofonunda herhangi bir cızırtı sorunu yoktu geçen gün VoiceMeeter banana indirdim beğenmeyince sildim ancak bu kez cızırtı sorunu başladı. Ne yapmama gerek?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben kulaklığımı yaklaşık 6 aydır kullanıyorum mikrofonunda herhangi bir cızırtı sorunu yoktu geçen gün VoiceMeeter banana indirdim beğenmeyince sildim ancak bu kez cızırtı sorunu başladı. Ne yapmama gerek?
Ayarlar değişmiştir değiştirmeyi deneyin bazen değiştiriyorlar mikrofon ayarlarını.

Dosya Ekleri

• 13131.png
    13131.png
    10,5 KB · Görüntüleme: 27
Kısaca anlatırsanız mutlu edersiniz.

Düzeyler gidin 10 dB yapın mikrofon bası varsa, yoksa düzeyi 100 yapın (varsada 100 yapın) sonra gelişmişe gelip varsayılan biçim falan var onu stüdyo kalitesi yapın yoksa DVD yapın.

Düzeyler gidin 10 dB yapın mikrofon bası varsa, yoksa düzeyi 100 yapın (varsada 100 yapın) sonra gelişmişe gelip varsayılan biçim falan var onu stüdyo kalitesi yapın yoksa DVD yapın.

Sorun çözülürse lütfen çözüm olarak işaretleyin.

Sorun çözülürse lütfen çözüm olarak işaretleyin.
işte bende ki sorun ben de o bass ayarlama bölgeleri falan yok
bakın

Dosya Ekleri

• 2414.png
    2414.png
    14,9 KB · Görüntüleme: 30
  • ok.png
    ok.png
    8,2 KB · Görüntüleme: 21

Geri
Yukarı