Mikrofon sesi almıyor

prex

Kilopat
Daha fazla  
Dün gelen USB ses kartım düzgün şekilde hiç sorunsuz çalışıyordu. Bilgisayarı Windows'tan kapattım ve bu gün yeni açtım. Açtım ama mikrofonum çalışmıyor. Özelliklerinden AGC yi kapatıp ses seviyesini 22'ye alınca (en fazla) ses o zaman alıyor ama onda da mikrofonu ağzıma kadar sokmam ve bağırmam lazım sesimin gitmesi için. Nasıl düzeltebilirim ses kartı şu?

Arkadaşlar kayıtı açtığımda ilkte bir ses gidip kesiliyor 1 saniye sürüyor sonra discord, '' Mikrofonundan ses alamıyoruz '' tarzı şeyler diyor.
Arkadaşlar format atmayı düşünüyorum. Ne dersiniz?

Son düzenleme:
Sorunu çözebildiyseniz nasıl çözdüğünüzü paylaşabilir misiniz ? Format, harici ses kartı , farklı mikrofon hepsini denedim bir türlü çözüm bulamadım ben.

Sorunu çözebildiyseniz nasıl çözdüğünüzü paylaşabilir misiniz ? Format, harici ses kartı , farklı mikrofon hepsini denedim bir türlü çözüm bulamadım ben.
Dostum yeni bir tane aldım. Her şeyi denedim format gibi fakat düzelmiyor. Yenisini aldım artık pc yi kapatmadan önce ses kartını çıkarıyorum güvenli bir yere katıp pc yi öyle kapatıyorum. Sonuç 2 haftadır bozulmuyor.

Geri
Yukarı