Mikrofon Sesi Çok Az Geliyor

Makaleler
3
Windows sürümüm 1903 ve mikrofon tarafında sıkıntılar yaşıyorum. Karşı tarafa sesim gitmiyor, aşırı bir şekilde bağırdım takdirde karşı tarafa çok az duyulacak şekilde gidiyor. Mikrofonu başka cihazlarla denedim ve bu sorun olmuyor. Bilgisayarım daha yeni ve Skype, Bandicam, OBS, ses kaydedici gibi uygulamalarda aynı sorunu yaşıyorum hatta farklı bir kulaklık da denedim fakat sorun halen devam ediyor. Bana yardımcı olabilir misiniz? Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim, iyi günler.

Not: Tüm sürücülerim günceldir ve Microsoft bass gibi ses türevleri en sondadır. Telefon kulaklığıdır fakat diğer cihazlarda sorunsuz bir şekilde çalışıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bass ayarını en sona getirmeyeceksiniz, 0 kalsın.
Mikrofon ses düzeyini %100'e getirin.

Eğer jak girişiniz öndeyse arkaya takın ni deneyin ya da arkadaysa öne alın deneyin olmassa ses de yürüt var orda sadece mikrofon'un aktif olduğuna dikkat edin sonra yeniden deneyin olmassa ses ayarlarda mikrofonu sına var orda sorun gider orda contra sesimi duymuyor olcak bide ben contrayı duymuyorum olcak olcak siz üsttekini seçin sonra sizin mikrofon un nereye girili olduğunu seçin ardından yeniden gelcek bir yer orda mikrofonu ayarla tuşu var ona basın, orda altta çıkan yazıyı sesli bir şekilde okuyun ardından bilgisayarın otomatik seçmesi lazım eğer olmassa cortanayı duymuyorum a tıklayın.
Sayın TECHNOPAT lütfen ban atmayın telefon tuşları küçük.
Eğer olursa en iyi cevap olarak seçerseniz sevinirim.
Sorun çözüldümü?
:)

Son düzenleme:
Eğer jak girişiniz öndeyse arkaya takın ni deneyin ya da arkadaysa öne alın deneyin olmassa ses de yürüt var orda sadece mikrofon'un aktif olduğuna dikkat edin sonra yeniden deneyin olmassa ses ayarlarda mikrofonu sına var orda sorun gider orda contra sesimi duymuyor olcak bide ben contrayı duymuyorum olcak olcak siz üsttekini seçin sonra sizin mikrofon un nereye girili olduğunu seçin ardından yeniden gelcek bir yer orda mikrofonu ayarla tuşu var ona basın, orda altta çıkan yazıyı sesli bir şekilde okuyun ardından bilgisayarın otomatik seçmesi lazım eğer olmassa cortanayı duymuyorum a tıklayın.
Sayın TECHNOPAT lütfen ban atmayın telefon tuşları küçük.
Eğer olursa en iyi cevap olarak seçerseniz sevinirim.
Şimdi baktım fakat contra beni duyamıyor yok.Arkaya taktım olmadı,zahmet olmazsa telefon ile irtibata geçsek olur mu?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı