Çözüldü Mikrofonun aldığı sesi kulaklıktan veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Onuralp Önal

Kilopat
Daha fazla  
İyi günler,

Logitech G435 kulaklığım Discord, Zoom, Skype vs uygulamalarda mikrofondan gelen sesleri tekrar kulaklığa veriyor, farklı mikrofon kullanınca herhangi bir ses duymuyorum, kulaklığı aylardır sorunsuz şekilde kullanıyordum. Bugün bilgisayarı açtığımda bu sorun başladı sebebi ne olabilir? Nasıl çözülür? Şimdiden teşekkürler.

Çözüm
Hocam belki alakası yoktur ama gene bir deneyin.

Hocam bu konuyu okudum ancak bende aygıtı dinle seçeneği zaten işaretli değil, stereo mix nasıl kapanıyor onu bilmiyorum.

Arkadaşlar sorunu çözdüm, ekteki görüntüdeki gibi bir özellik varmış kulaklıkta, farkında olmadan bunu açmışım. Başka yaşayan olursa kolayca çözsün diye buraya bırakıyorum.
İyi günler,

Logitech G435 kulaklığım Discord, Zoom, Skype vs uygulamalarda mikrofondan gelen sesleri tekrar kulaklığa veriyor, farklı mikrofon kullanınca herhangi bir ses duymuyorum, kulaklığı aylardır sorunsuz şekilde kullanıyordum. Bugün bilgisayarı açtığımda bu sorun başladı sebebi ne olabilir? Nasıl çözülür? Şimdiden teşekkürler.

Belki sorun mikrofindadir.

G435’in zaten mikrofonu kötüde, sanırım bu yazılımsal sorun. Fabrika ayarlarına döndürmek belki düzeltir:
1- Kulaklığınızı kapayın 2 saniye güç düğmesine basılı tutun.
2- Ses açma ve kısma tuşuna 10 saniye basılı tutun (ışık hızla yanıp sönmeye başlayacaktır).
3- Tuşları bırakın ve ışık sönene kadar bekleyin.
4- Tekrar bağlayıp mikrofonu deneyin.

Hocam bu konuyu okudum ancak bende aygıtı dinle seçeneği zaten işaretli değil, stereo mix nasıl kapanıyor onu bilmiyorum.

Arkadaşlar sorunu çözdüm, ekteki görüntüdeki gibi bir özellik varmış kulaklıkta, farkında olmadan bunu açmışım. Başka yaşayan olursa kolayca çözsün diye buraya bırakıyorum.

Dosya Ekleri

• logitech.PNG
    logitech.PNG
    130,1 KB · Görüntüleme: 54
Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı