Milasmt2 güvenilir mi?

Duymuştum da çalıntı kodlarla oluşturulmuş illegal bir sunucu ile alakalı bir konunun altında ilk defa duyuyorum açıkçası.

Kanka çalıntı kodlarla açılmıyor ki bu serverler fsjkdfnfdsjknfdjknsfdjkfnd
Hangi kod çalınmıs açıklar mısın?
Tersine mühendislik ve yazılım i birlestir ve PvP serverlerin nasıl ortaya cıktıgını anla.

Tersine mühendislik ne alaka?

Kara erol eroin ile karbonat ı karıstırma ve güzel bir alaka bul.

Merhaba arkadaşlar. Son günlerde başlıkta yazan Metin2 PvP sunucusu yarın açılacak fakat korkum şu ki bilgisayarıma virüs ya da arka planda mining yapacak uygulamalar indirmemek. Bu işlerden pek anlamıyorum, içimin rahat etmesi ne yapmalıyım ve bu sunucuyu bilen var mı?

Kanka olabilir de olmayabilir de hiçbiri resmi Metin2 sunucusu degil. Şu ana kadar bircok PvP server oynadım fakat hiçbirinde sıkıntı yasamadım.
Siz yine de kayıt olurken tel no falan girmeyin (en fazla SMS atarlar)

Ama yine de sıkıntı yasayacıgınızı düsünmüyorum (kendi fikrimdir kendi arastırmanızı yine kendiniz yapınız)

Son düzenleme:
İçerlendiğimi nereden çıkardınız? Ben size Metin2 TR oynayın falan da demedim. İçiniz rahat edecekse çalıntı kodlarla oluşturulmuş illegal sunucuda oynayabilirsiniz dedim sadece.

Oyunun desteği kalmamış zaten. Zannedersin halihazırda yapımcıların geliştirdiği oyunu korsan oynuyoruz. Boş duyar kasmayın.

Resmi sunucudan daha eğlenceli olacağına eminim. Senelerdir Metin2 oynamıyorum fakat yayıncılarını zaman zaman izlerim. Resmi sunucular gerçekten çok sıkıcı. Pay to Win olayı adeta Nirvana'ya çıkmış. PvP sunucular kesinlikle daha eğlenceli. Fakat birkaç ayda oyun bitiyor. Yeni sunucuya geçiyor insanlar.

Geri
Yukarı