Millenicom başvuru süreci nasıl işler?

Superonline'dayım. Çok iyiydi son 2-3aydir gereksiz kopmalar ve down ping oluyor geceleri, çözüm bulamıyorlar (bulmak istemiyorlar) onun için fixnet düşünüyorum, güvenlidir merak etme, kullanan arkadaşlarım var hepsi e devlet üzerinden geçti.

Yazdığınız şeyi görmeseydim 189 TL diye az kalsın 270 TL kitleyeceklerdi, sağ olun.

Hangi firma olursa olsun fiyatı sorun. 250 TL den aşağı hizmet veren adam akıllı iss yok zaten. Turknet, netspeed, fixnet, Superonline,türk Telekom bunların hizmetleri güzel.

Fiyatta bir karmaşıklık vardı zaten. Bana telefonda 189 TL dedi, sms ile gelen belgede 159 TL yazıyor, o kısmı anlayamadım zaten.

Fiyatta bir karmaşıklık vardı zaten. Bana telefonda 189 TL dedi, sms ile gelen belgede 159 TL yazıyor, o kısmı anlayamadım zaten.
3 ay başka firmaya geçiş yapamadığını bildikleri için böyle demiş olabilirler, 3 ay kullanim zorunlulugun var, 3.ayin dolduktan sonra başka firmaya geçebilirsin. Millenicoma saygım azaldı, kandırmaya çalışmışlar.

Telefonla aradılar az önce, başvurum alındı. Arayan kadın ıslak imza, belge, kimlik falan bize gönderin dediler de gram anlamadım dediği şeyi. Adresime belge falan mı gelecek şimdi ne olacak?
3 ila 7 gün arasında geçiş gerçekleşir duruma göre süreç uzayabilir eğer evrakları WP üzerinden attıysam hemen 1 gün içinde bağlanabilir. Geçen çok iyi dedim tepki ne alacağım diye bir tepki veren olmadı ama tavsiyem geçmeyin berbat bir ISS nereden biliyorsun diye sormayın benim için problem olur her konuya çok hakimim.

Sabit telefon ücretidir 30 TL muhtemelen.

Millenicom'a hiçbir şekilde bulaşmayın. Sitede yazan fiyatlar güncel fiyatlar değil ve modem ücreti paket fiyatına dahil olmadığı için ekstra 30 lira daha ödemeniz gerekecek. İnterneti bağlattığınızda sürpriz faturalar ve 2-3 ayda bir gizli zamlarla uğraşmak istemiyorsanız uzak durun.

Millenicom'a hiçbir şekilde bulaşmayın. Sitede yazan fiyatlar güncel fiyatlar değil ve modem ücreti paket fiyatına dahil olmadığı için ekstra 30 lira daha ödemeniz gerekecek. İnterneti bağlattığınızda sürpriz faturalar ve 2-3 ayda bir gizli zamlarla uğraşmak istemiyorsanız uzak durun.
Eğer altyapın fiberse eve kadar artık 30TL değil 40TL modem kiralama bedeli oluyor. Altyapı VDSL veya binaya kadar fiberse modem satın almak istersen(Zorunlu değil) 750 Peşin, 12 Ay 70 ve 24 ay 40TL ödersin veya Teknosa gibi yerlerden kendin alırsın. Ek bir not zam gelecekse 60 gün önceki faturanın 2.sayfasında yazar.

Son düzenleme:
Eğer altyapın fiberse eve kadar artık 30TL değil 40TL modem kiralama bedeli oluyor. Altyapı VDSL veya binaya kadar fiberse modem satın almak istersen(Zorunlu değil) 750 Peşin, 12 Ay 70 ve 24 ay 40TL ödersin veya Teknosa gibi yerlerden kendin alırsın. Ek bir not zam gelecekse 60 gün önceki faturanın 2.sayfasında yazar.

Millenicom'dan vazgeçtim zaten hocam.Bir sürü karmaşık şey oldu, adam akıllı bilgi vermiyorlar, sonradan sürpriz fatura geldiğini falan da söylediler, o yüzden soğudum artık firmadan. Başvurudan 20 dk sonra yazdım başvuru hakkında, iptal için arayacağız dediler ama aramadılar, birazdan ben arayıp iptal ettireceğim. Henüz belgeleri falan onaylayıp atmadım zaten. Şu anda Netspeed'de kalacağım ama eğer değiştirme gibi bir durumum olursa da FixNet düşünüyorum.

Millenicom'dan vazgeçtim zaten hocam.Bir sürü karmaşık şey oldu, adam akıllı bilgi vermiyorlar, sonradan sürpriz fatura geldiğini falan da söylediler, o yüzden soğudum artık firmadan. Başvurudan 20 dk sonra yazdım başvuru hakkında, iptal için arayacağız dediler ama aramadılar, birazdan ben arayıp iptal ettireceğim. Henüz belgeleri falan onaylayıp atmadım zaten. Şu anda Netspeed'de kalacağım ama eğer değiştirme gibi bir durumum olursa da FixNet düşünüyorum.
Umarım seni iptal birimine aktarabilirler sistemler bazen sorun oluyor sadece kayıt oluşturuluyor ve ona geri dönüş bazen uzun sürebiliyor. Ayrıca rica ediyorum MT birşey yapamıyorsa üstüne gitme hakkını mahkemede ara gerçekten yapamıyordur çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı