Millenicom hız düşük

Netspeed de iyidir müşteri hizmetleri bayağı iyi her aradığımda rahatlıkla iletişim kurabiliyorum.

Hocam millenicom'a destek kaydı oluşturuyorum 3 seferdir aynı sms'i yolluyorlar. Modeminize 100 mbps geliyor iç tesisatınızı deneyin vb vb. Benim sorum şu ki bu modemin sadece türknet firmwaresi bulunuyor internette. Bunla alakalı olabilir mi ? Bir tane global versiyon buldum fakat modem hata verip yüklettirmedi.

Bu hat değerleri normal mi? Pek bilgim yok internetle alakalı.

Son düzenleme:
Hocam sizden ricam internete bağlı tüm cihazların internet bağlantılarını kesin ve PC den internet hız testi yapın ve steamden herhangi bir oyun indirip internet hızınızı test edin. Sonuçları bizimle paylaşırsanız güzel olur. Çünkü Steam indirmeniz 8 gözüküyor ve hız testiniz 8. Hiç uyuşmayan değerler. Steamde gözüken 8 internet hız testi yaptığınız sitedeki 80'e eşit gibi düşünebilirsiniz.

Bu değerlerin hepsi kablo ile bağlıyken ve başka bir cihaz bağlı değilken elde edildi

Hocam sizce modemde Türknet'e özel firmware olmasından dolayı oluyor olabilir mi ? Çünkü türknet kullanırken 75 mbps download 8 mbps uploadı tamamen veriyordu.

Bundan kaynaklı olacağını düşünmüyorum. Bende turktelekom firmware üzerinden millenicom interneti kullanıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…