Millenicom vs TurkNet

Soykan Soycan

Kilopat
Daha fazla  
4 gündür Netspeed'de yüksek jitter sorunu yaşadığım için başka internete geçmeyi planlıyorum. Bölgeye göre verdiği hizmet değişir diyenler için İstanbul Kartal'da yaşıyorum. Önceliğim Online oyunlar o yüzden verdiği ping benim için önemli. İki internet sağlayıcısında da altyapım 80 Mbps VDSL destekliyor.

TurkNet de altyapı sorgulama yapabilirsin. Kararını etkiler belki.

TurkNet kullanıyorum 1.5 2 aydır ve hiçbir ping sorunu yaşamadım tek sıkıntım upload dı 8 derken 6 veriyorlar veya 4. 8 de verdikleri oluyor. Mbps genelde yüksek oluyor Millenicom'u öneren az görürsün büyük ihtimalle bence. TurkNet'e geçmelisin eğer geçmek istersen ve kodun yoksa kod verebilirim ikimizde 1 ay ücretsiz kullanabiliriz.

Aklında takılan sorular olursa sorabilirsin. Çünkü bende ikisi arasında kalmıştım.

Ben millenicom kullanıyorum gayette memnunum. Bu işler biraz da şans. VDSL boş port hiç biri açmazken Millenicom açtı bana.

Millenicom daha ucuz. Bu yüzden kötü değil dimi?

3 aydır TurkNet kullanıyorum fazlası ile memnunum hız testlerinde 4ms gecikme 94Mbps hız alıyorum ve hiç azalmadı. Oyuna gelince Valorant denedim sabit 25ms gecikme alıyorum.

TurkNet daha iyi hocam sizi yarı yolda bırakmaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…