Mimarlık için 50 bin TL dizüstü bilgisayar önerisi

Daha fazla  
Arkadaşlar herkese merhaba, ben mimarlık son sınıf öğrencisiyim, son bir dönemim kaldi sonrasında hayırlısıyla çalışacağım. İyi bir bilgisayara ihtiyacım var 30-35k civarında bakıyordum fakat sanirim 50K'ya kadar arttiracagim butcemi uzun ömürlü, kaliteli bir bilgisayar almak istiyorum.
Bunu almayi düşünüyordum aslında fakat araştırmalarım sonucu kafam karıştı, yardimci olabilir misiniz? Önerileriniz varsa cok iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:

Arkadaşlar herkese merhaba, ben mimarlık son sınıf öğrencisiyim, son bir dönemim kaldi sonrasında hayırlısıyla çalışacağım. İyi bir bilgisayara ihtiyacım var 30-35k civarında bakıyordum fakat sanirim 50K'ya kadar arttiracagim butcemi uzun ömürlü, kaliteli bir bilgisayar almak istiyorum.
Bunu almayi düşünüyordum aslında fakat araştırmalarım sonucu kafam karıştı, yardimci olabilir misiniz? Önerileriniz varsa cok iyi olur.

Thin v.b kasalar kısa yada uzun vadeli olarak 3d işler yaparken seni üzer ısı sebepli. Dominator gibi büyük kasalara bak - evet taşırken kas yapacaksın laptopu ve elektrik tuğlasını.

Maksimum 50bin dedim ama tercihim 40-45 arası, benim için önemli olan kaliteli olması zengin değilim uzun ömürlü olması lazım kılı kırk yararak bilgisayar araştırıyorum sonrasında pişman olmamak için

Paylaştığım linkteki bilgisyar alinir mi sizce msi thin ...

Hocam aslında bu fiyat mimarlık için fazla ama 50.000 TL istediğiniz için bunu öneriyorum ve bu markadan laptop bende var ve kullanıyorum.
Ben magazadan alacağım direkt,
Çok seçeneğim yok, kafam gerçekten çok karışık, bunu almayi planlıyorum umarim pişman olmam.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı